پشتیبانی مشتری : 09193410686 | مدیر فروش : 09127407089|info@imiveco.ir

بازار میوه خشک مخلوط حبه ای تایلندی درجه یک

//بازار میوه خشک مخلوط حبه ای تایلندی درجه یک

بازار واردات میوه های خشک از کشوری چون تایلند به جهت مرغوبیت و تنوع در مزه و شکل ظاهر  در حال جریان است. همان طور که ایران در صادرات میوه خشک حضوری فعال دارد نیازمند این است که در واردات برخی از میوه های خشک هم حضور داشته باشد.

نکته ای قابل تامل برای واردات حبه ای میوه خشک این چنین  می باشد که کشور ما توان تولید این میوه های استوایی را دارد اما هزینه تولید بالا می شود و بهتر از معقوله واردکردن بهره ببریم تا مکمل میوه های خودمان باشد. تایلند در عرضه حبه ای و مکعبی میوه های استوایی مختلف تخصص خوبی دارد و با تولید کیفیت درجه یک و مرغوب توجه خریداران ما را جلب کرده است.

واردات میوه خشک استوایی و حبه ی

میوه های استوایی از قبیل آناناس، پوملو، انبه ، کرن بری، گوجی بری، آلوورا، زنجبیل، موز ، طالبی، پاپایا و نارگیل در مناطق گرمسیر و استوایی کشت و برداشت می شوند. کشور ما در تولید مواردی کم از این میوه ها فعالیت دارد و سطح کشت به میزان قابل توجه ندارد، به همین علت واردات ایت میوه به صورت تازه و بیشتر خشک شده به صرفه می باشد.

واردات میوه خشک استوایی به نام کشور تایلند شناخته شده است و برای بیان میوه خشک استوایی نام تایلندی بودن به همراه خود می آورد. متداول ترین شکل ظاهری برای میوه های استوایی خشک شده کشور تایلند نوع حبه ای و مکعبی است که با تنوع رنگ و طعم جلوه دیگری یافته است.

میوه خشک مخلوط حبه ای فله یا بسته بندی

میوه های حبه ای و چهارگوش که از انواع مختلف میوه استوایی تهیه شده است در بهترین حالت مخلوط شده بسته بندی و به بازار ارائه می شود. مخلوط میوه های تایلندی خشک شده اصولا در تنوع ۳، ۵ ، ۷ میوه ای ترکیب می شوند، ترجیحا هم از رنگ های گوناگون بهره برده می شود تا مورد جذابیت مشتری گردد.

مشتری عمده بسته به نوع درخواست می تواند از هر میوه جداگانه و مجزا سفارش دهد خصوصا برای میوه های چون زنجبیل که طرفداران زیادی دارد. اغلب خریدار عمده مخلوط شده این میوه های تایلندی را به صورت فله درخواست می کند و اگر نوع بسته بندی نیز مطابق خاسته و سبک شهر یا کشور قصد توزیع خریدار باشد، خرید این نوع را خواهد کرد.

مشتری میوه خشک حبه ای تایلندی

مبحث تغذیه و اهمیت ارزش غذایی انسان برای جوامع سرتاسر دنیا بسیار مهم شده است و برای تامین این نیاز مبرم در وعده های غذایی مردم به سمت مصرف میوه و سبزیجات در فراوری های ارگانیک شده سوق داده می شوند. فروشگاه های مواد غذایی با چیدمان انواع میوه های خشک به صورت اسلایس، رشته ای و حبه ای توجه مصرف کنندگان را برای خرید و مصرف این منبع مهم تغذیه ای جلب می کنند.

میوه خشک مخلوط حبه ای در این بین بازار مشتری پسند خوبی یافته است، خصوصا برای کودکان رو به رشد تاثیر مثبت خود را می گذارد.

بازار خرید اینترنتی میوه خشک تایلندی

دقت در سبک تغذیه ای انسان ها کمک کرده است تا گونه های مختلف از میوه های خشک در ابعاد و سایز مختلف در تنوع طعم و مزه در بسته بندی های مدرن و کاربردی توسط تولیدکنندگان لحاظ شود. بازار داخل برای میوه های خشک شده بومی در جریان است؛ واردات نوع حبه ای تایلندی مکمل خوبی برای محصولات داخلی نیز هست. روال خرید و فروش سنتی و حضوری در بین تجار و خریدارهای عمده در جریان است و معامله های بزرگ صورت می گیرد.

اما، بازار اینترنتی در این دنیای پرمشغله و مجازی جایگاهی دیگر یافته است، شرکت های صادراتی و خریداران جدید به سمت خرید و فروش اینترنتی روی آورده اند چرا که ناگزیر دنیا به سمت الکترونیکی پیش می رود.

جهت خرید و فروش میوه خشک حبه ای می توانید با ما در ارتباط باشید.

مدیریت : دستواره

شماره تماس : ۰۹۱۲۷۴۰۷۰۸۹

شماره تماس : ۰۹۱۹۳۴۱۰۶۸۶

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

۱۳۹۹/۵/۲۶ ۷:۲۴:۲۲