پشتیبانی مشتری : 09193410686 | مدیر فروش : 09127407089|info@imiveco.ir

قیمت عمده ملون خشک شده مرغوب در فله و بسته بندی

//قیمت عمده ملون خشک شده مرغوب در فله و بسته بندی

قیمت عمده محصولات صادراتی بسته به نوع کشور درخواستی و تقاضای خریدار و حتی نوع کیفی مد نظر متغیر است.

ملون خشک برای قیمت دهی به مشتری نیاز به بررسی این موارد است و فروشنده این محصول با درک بهتر از خواسته ی خریدار بهترین قیمت را ارائه می دهد.

نوع بسته بندی که با خریدار در جلسه مذاکره صحبت می شود هم  نیز مهم است؛ فروش فله ی قیمتی ارزان تر داشته و هزینه های جانبی بسته بندی ندارد و برای خریدار دنبال قیمت پایین مناسب است.

اما برای خریدار بسته بندی شده محصول عواملی مانند تاریخ مصرف، برند، مجوز بهداشتی و صادراتی مهم است و قیمت متناسب با این نوع سفارش پرداخت می کند.

تولید کننده و شرکت های صادراتی میوه خشک با توجه داشتن به این نکات بهترین و مناسب ترین پیشنهاد را ارائه می کنند تا مشتری رضایت خاطر از خرید خود داشته باشد.

ملون اسلایس شده خشک

ملون خشک شده شباهت زیادی به طالبی دارد، ظاهری گرد و پوستی سبز رنگ با گوشتی روشن و زرد رنگ می باشد.

ملون نام علمی melonاست که به خانواده ی کدوییان تعلق گرفته است و هندوانه، خربزه، گرمگ، طالبی و …در لیست ملون جای دارند.

این میوه به نور بالای نیاز دارد و بهترین مکان برای رویش این میوه در گرمای بالای ۲۰ درجه است؛ جنوب ایران مهد پرورش این میوه شده است.

شهرهای میناب، رودان میزان تولید بالای ملون را دارند؛ منتها دشت جگین واقع در جاسک هرمزگان بهترین نوع و حجم بالای تولید با کیفیت مرغوب را داراست.

تولیدکنندگان میوه خشک با حضور دربهره وری بیشتر از محصولات کشاورزی توانسته است با خشک کردن ملن تازه ضایعات را کم کرده و در چرخه اقتصاد موثر باشد.

خریدارعمده ملون خشک فله

خرید و فروش ملون خشک شده در کشور به دلیل تولید مازاد این میوه به صورت تازه می تواند بازار خوبی را رقم بزند.

صنایع تبدیلی برای کاهش هزینه ها و ضایعات کشاورزی پای پیش نهاده است تا بتواند میوه و سبزیجات تازه را به صورت های مختلف فراوری کرده و به بازار عرضه کند.

از طرفی دیگر جمعیت رو به افزایش جهان ایجاب می کند تا مواد غذایی با کیفیت و ارزش غذایی بالا تولید و به مصرف عام برسد.

خریدار ملون به حالت خشک شده و اسلایسی اغلب کسانی هستند که قصد خرید میوه خشک مخلوط را دارند و با افزدون این محصول تنوع طعم بیشتری را در بسته ایجاد می کنند.

کشور ما با تولید انبوه حدود ۵ درصد نیاز جهان را تامین می کند؛ مشتریان عمده  و فله میوه خشک در خرید خود این نوع محصول را مد نظر قرار می دهند.

قیمت ملون خشک بسته بندی شده

قیمت هر محصول و کالای در خرید و فروش داخلی و خارجی مورد توجه خریدار و تجار است،قطع به یقیت برای این محصول هم قیمت بیاد مناسب باشد.

ابتدا لازم است در مورد تولید این میوه در جهان یک نگاهی بندازیم؛ چین به تنهای ۵۰ درصد تولید جهان را دارد و حرفی برای این کشور پرجمعیت و اقتصادی نمی توان زد.

ایران با اختلاف کمی از نظر تناژ نسبت به رقیب اصلی خود در منطقه -ترکیه- در رتبه ی سوم قرار گرفته است.

این امار نشان می دهد با این میزان تولید انبوه حتما قیمت تمام شده برای تولیدکنندگان میوه خشک خیلی مناسب خواهد شد و خریدار عمده با قیمت بهتری خرید خواهد داشت.

بسته بندی شده ی ملون در کنار میوه های خشک دیگر برای مصرف کننده ی نهایی جذابیت داشته و خرید بهتری انجام خواهد  داشت.

خرید اینترنتی ملون خشک فله و بسته بندی

بازار خشک شده ی ملون به مانند دیگر میوه های خشک رو به افزایش است چرا که هر روز ارزش غذایی میوه ها و مواد غذایی برای انسان ها شناخته تر می شود.

ارزش و اهمیت این میوه ی خشک کم نیست و مهمترین آن ذکر می کنیم:

  • ویتامین C زیاد برای جلوگیری از سرطان؛ سلامت مادر و جنین
  • فیبر سرشاژ جهت سلامت قلب و تنظیم سیستم قلبی
  • وجود فیبر نیز  بهترین دارو برای دیابتی ها
  • ویتامین گروه B،  A و Cمحافظ سیستم ایمنی بدن

دو گروه اصلی مشتری عمده و خرده داریم، برای تامین نیاز و خاسته ی هر مشتری لازم است تا محصول هم فله هم بسته بندی تولید شود.

خوشبختانه با گسترش مخاطبان اینترنتی و مشتریان آنلاین، مجموعه ی ما با فراهم اوردن خرید اینترنتی امکان خرید فله و بسته بندی را برای مشتریان و مخاطبان خود ایجاد کرده است.

جهت خرید و فروش ملون خشک می توانید با ما در ارتباط باشید.

مدیریت : دستواره

شماره تماس : ۰۹۱۲۷۴۰۷۰۸۹

شماره تماس : ۰۹۱۹۳۴۱۰۶۸۶

 

۱۳۹۹/۵/۲۶ ۵:۵۵:۵۸