پشتیبانی مشتری : 09193410686 | مدیر فروش : 09127407089|info@imiveco.ir

مشتری توت فرنگی اسلایسی خشک مرغوب در بازار

//مشتری توت فرنگی اسلایسی خشک مرغوب در بازار

توت فرنگی جز میوه های محسوب می شود که به صورت طبیعی  و  گلخانه ای  طی دو بار در سال کشت و برداشت می شود. اغلب میوه های چون توت فرنگی که زمان کوتاهی در سردخانه می توانند بمانند تولیدکنندگان میوه خشک را بر آن کرده است تا با خشک شده ی میوه زمان مصرف را تا حداقل یک سال افزایش دهند.

مشتری عمده یا جزیی این محصول می توانند توت فرنگی را اسلایس شده یا درسته در بازار خشکبار تهیه کنند. هر چه محصول مرغوبیت خود را با طعم واقعی، ظاهری زیبا و رنگ طبیعی، به همراه خواص داخل میوه حفظ نماید، خریداران با رغبت زیادتری بازار فروش را پربار خواهند کرد.

توت فرنگی خشک اعلا

توت فرنگی میوه ی قرمز رنگ، مخروطی شکل و با طعمی شیرین است؛ فصل برداشت برای این میوه در دو فصل بهار و پاییز انجام می شود.

میزان تولید انبوه با ظرفیت زیاد توت فرنگی برای کشور چین است و امریکا، مکزیک، مصر وترکیه تا رده پنجم قرار دارند؛ ایران از نظر حجم تولید جهانی در رتبه ۲۰ دنیا جای دارد.

بهترین نوع توت فرنگی کشور در استان کردستان با حجم ۶۰ درصد در پله ی اول است و صومعه سرا در گیلان، ساوجبلاغ البرز و سپیدان فارس (گلخانه ای) در پله های بعدی قرار دارند.

انواع مختلفی توت فرنگی کشت و برداشت می شود اما مناسب ترین برای خشک کردن نوعی است که شیرین تر، میزان سختی بالا،  مقاومت در برابر حرارت و اندازه و ظاهری درشتر داشته باشد تا اسلایس شده ی زیباتری به همراه طعم واقعی تهیه و عرضه بازار گردد.

مشتری توت فرنگی خشک بسته بندی شده

توت فرنگی خشک شده اسلایسی یا درسته برای دسترسی آسان به مشتریان نهایی در فروشگاه های اینترنتی یا حضوری در بسته بندی های مختلف قابل عرضه است.

عمده مشتریان توت فرنگی خشک کسانی هستند که به خواص موجود در داخل این میوه نیاز دارند تا بدن سالمتری داشته باشند. طبق تحقیقات دکتر کیومرث دانشور، فوق تخصص تغذیه از انگلستان، این میوه سرشار از فیبر، پتاسیم، ویتامین C و آنتی اکسیدان هاست.

این اشخاص مهمترین خریداران توت فرنگی خشک هستند:

  • بیماران قلبی عروقی: پلی فنول زیاد توت فرنگی خشک
  • جلوگیری از لخته شدن خون و سکته: آنتی اکسدان و آنتی سیانین
  • دیابت: فیبر موجود زیاد با شاخص گلیسمی پایین
  • بارداری: اسیدفولیک کافی
  • افسردگی: بودن فولات کافی و لازم
  • سفیدکننده دندان: مخلوط  توت فرنگی با نصف قاشق چای خوری بکینگ پودر

بازار فروش توت فرنگی اسلایسی خشک مرغوب

بازار فروش برای توت فرنگی تازه در اواخر بهار و پاییز عالی است چون تازه این میوه طرفداران خود را دارد. منتها به دلیل ماندگاری کوتاه مدت بعد از برداشت سریعا باید به بازار تره بار برسد تا مصرف کننده نهایی از محصول تمیز و سالم بهره ببرد.

صنایع تبدیلی برای حل این مسیله و کاهش دور ریزی برای توت فرنگی سعی دارند تا با خشک کردن این میوه بتوانند دسترسی مشتری را راحتتر نمایند. این میوه خشک با حفظ بسیاری از منابع خود می تواند در بین سبد میوه خشک مخلوط قرار گرفته تا میزان رضایت و منفعت تغذیه ای هر شخص را تامین کند.

فروش این محصول خشک نسبت به تازه آن بازار بهتری دارد هر چند که قیمت در هنگام فراوری شده بالاتر از نوع تازه خواهد شد؛ ولی تضمین این هست که در هر فصلی از سال بهترین نوع خشک شده ی توت فرنگی قابل خرید و مصرف است.

خرید آنلاین توت فرنگی خشک عمده صادراتی

خرید انلاین خوشبختانه این امکان را فراهم آورده است تا خریدار جزیی و حتی خریدار عمده بتوانند بعد از مطالعه و بررسی های اولیه سفارش خود را قطعی نمایند. توت فرنگی در کشور تولید مناسبی دارد و بعد از ترکیه در بین کشورهای منطقه و مرزی امکان صادرات وجود دارد.

خرید عمده اغلب به این ترتیب سپری می شود که ابتدا خریدار این محصول بعد از ارتباط تلفنی یا مکالمات مکتوب، قیمت معقول پیشنهاد داده می شود؛ سپس با ارسال نمونه ی از کل بار سفارشی تاییدیه مشتری دریافت می گردد. در نهایت با حضور در دفتر شرکت طی قرارداد بین طرفین محصول در بازه ی زمانی ثبت شده اماده و ارسال می گردد.

مجموعه ی ما با پشتیبانی از محصول بعد از خرید تا رسیدن به مقصد، جویای نظر،پیشنهاد و انتقاد مشتری شده تا در معاملات بعدی سیرسرعتی بیشتری داشته باشند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.

مدیریت: دستواره

شماره تماس : ۰۹۱۲۷۴۰۷۰۸۹

شماره تماس: ۰۹۱۹۳۴۱۰۶۸۶

۱۳۹۹/۵/۲۶ ۷:۳۳:۰۹