پشتیبانی مشتری : 09193410686 | مدیر فروش : 09127407089|info@imiveco.ir

قیمت سیب خشک مرغوب صادراتی برای بازار جهان

/, سیب خشک/قیمت سیب خشک مرغوب صادراتی برای بازار جهان
قیمت  سیب خشک مرغوب صادراتی برای بازار جهان

قیمت برای سیب خشک ایرانی به جهت تولید بالای این میوه با درجه کیفیت های مختلف و همچنین گونه ی تولیدی زیاد بسیار مناسب می باشد.

خشک شده ی این میوه در کارگاه، کارخونه و حتی تولید خانگی اغلب اسلایسی یا چیپس میوه است، البته حالت حبه ی هم بنا به مشتری خود تهیه می شود.

شکل ظاهری درست و کامل، بدون از دست دادن رنگ طبیعی به طوری که افزودنی به آن زده نشود، مزه و طعمی واقعی و شیرین طوری که بتوان جایگزین تازه ی این میوه در صبحانه یا میان وعده باشد؛ گزینه های مهم خریدار این میوه است با رعایت استانداردهای بین المللی، بسته بندی مدرن، کاربردی و شیک و قیمت عمده و مناسب و شناخت مشتری و بازار هدف صادرات به همراه برند شدن کاملا امکان پذیر است.

پارامتر سیب خشک برای صادرات

سیب یکی از برترین میوه تولیدی و صادراتی در ایران هست، به طوری که رتبه سوم جهان بعد از چین، ایالات متحده امریکا با تولیدی بالاتر از ۱میلیون تن قرار دارد.

سیب های ایرانی به صورت سفید، قرمز و سبز کشت می شود؛ در درجه های ۱، ۲، ۳ تقسیم شده و برای صادرات و تولیدکنندگان میوه خشک ارسال می شود.

با استفاده از صنایع تبدیلی تلاش شده است تا ضایعات میوه سیب کاهش پیدا کند؛ تولیدکنندگان میوه خشک، سیب خریداری شده از باغداران را به صورت سیب های با پوست و بدون پوست در قالب های اسلایسی و حبه ای فراوری می کنند و برای صادرات بسته بندی می شود.

شهرهای مهم تولیدی سیب خشک

بزرگترین شهرهای کشور در تولید انبوه سیب مرغوب و صادراتی زنجان، ارومیه، سمیرم، دماوند، میانه، مراغه هستند به طوری که خود نام شهر در بین تاجران و خریداران خارجی برند برای سیب است.

کیفیت این میوه درختی به قدری خوب است که بیشتر تاجران با سابقه بدون مراجعه حضوری با اطمینان خرید می کنند.

با توجه به شرایط مناسب برای صادرات تازه ی سیب، می توان برای خشک شده ی این میوه هم اقدامات خوبی را انجام داده و سهمی بیشتر از وضعیت کنونی در ارزآوری داشت.

قیمت عمده سیب خشک صادراتی اعلا

خرید و فروش در حوزه ی صادراتی که به صورت عمده انجام می شود قیمت مناسب جز فاکتورهای مهم بین خریدارن و فروشندگان است.

کشور ما جایگاه بالای در تولید انبوه خشک شده ی سیب داراست؛ این مزیتی برای صادرکنندگان است که با قیمتی مناسب و پایین ترو در عین حال با کیفیتی مرغوب سطح رقابتی خوبی در جهان داشته باشند.

خشک شده ی این میوه به صورت مجزا و فله ی یا مخلوط با میوه های خشک دیگر با توجه به خاسته ی خریدار با شکل و ظاهری درشت و اسلایسی یا چیپس شده یا حبه ی با رنگ طبیعی و مزه ی واقعی بدون افزودنی عرضه می شود.

بزرگترین واردکنندگان سیب خشک مرغوب ایرانی

تولید انبوه سیب در کشورهای چین، آمریکا ، ایران، ترکیه ، لهستان، هند، ایتالیا، شیلی، روسیه، فرانسه به ترتیبی که بیان شد، بالا بوده به طوری که جایگاه اول تا دهم دنیا را به خود اختصاص داده اند.

این کشورها بیشترین صادرات را دارند و واردات این میوه هم به نسبت جمعیت و نیاز بازارصورت می گیرد.

فراوری از سیب به صورت خشک شده، آب میوه، کنسانتره، پود ر سیب به دلیل کم کردن ضایعات رونق خوبی دارد و سوددهی بالای برای کشورها محسوب می شود.

محصول کشور ما به بیشتر کشورهای همسایه چون عراق، عمان، پاکستان، قطر وارد می شود که سهم عراق بالاترین میزان را دارد.

روسیه؛ کشوری که با قیمت پایین تر و کیفیتی مناسب خواهان محصول ما بوده و هست، شما در بازارهای روسیه گشتی بزنید متوجه می شوید که محصولات ما ایرانی ها به چشم می خورد.

هند و مصر، دوکشوری دیگر که میزان قابل توجهی از کالای ما خرید می کنند. حال؛ تولیدکنندگان میوه خشک و سیب خشک با ارائه کیفیت مرغوب، گونه های مختلف بسته بندی و قیمتی مناسب تر می توانند وارد بازار هدف شده و صادرات کنند.

جهت خریدو فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.

حسین دستواره

شماره تماس : ۰۹۱۲۷۴۰۷۰۸۹

شماره تماس : ۰۹۱۹۳۴۱۰۶۸۶

اینستاگرام : mivekhoshki.ir

۱۳۹۸/۶/۲۷ ۱۹:۱۲:۱۶