پشتیبانی مشتری : 09193410686 | مدیر فروش : 09127407089|info@imiveco.ir
خدمات خریداران۱۳۹۹/۶/۲۴ ۶:۳۴:۰۶

خریداران میوه خشک

خریداران میوه خشک را می توان به دو دسته تقسیم کرد:
• خریداران بازار داخل
• خریداران حوزه صادرات
مجموعه های چون فروشگاه های زنجیره ای برای چیدمان غرفه ی محصولات غذایی و سالم نیازمند بسته بندی های متفاوت و به روز برای قشرهای مختلف مشتریان خود هستند؛ بسته بندی میوه های خشک به صورت مخلوط چند میوه و همچنین تک میوه توسط مجموعه ی ما قادر به تامین خواسته های مدیران فروشگاه ها می باشد. سازمان های دولتی و خصوصی جهت تامین سبد تغذیه کارمندان خود در ایام خاص و مبارک اقدام به تهیه پک های مناسبتی می نمایند؛ مجموعه ی ما با عقد قرارداد امکان فراهم کردن انواع میوه خشک متناسب با درخواست سازمان مورد نظر دارد.
بنک داران و آجیل فروشان در سرتاسر کشور به جهت متخصص بودن در این حوزه به دنبال محصولات با کیفیت چه از نظر ظاهر و چه طعم و مزه ی آن هستند، خدماتی که ما برای این بخش از مشتریان داریم تولید و تهیه در حجم موردنظر با توجه به سفارش خریدار محترم انجام می گیرد.
پتانسیل بسیاری برای صادرات میوه خشک ایرانی با توجه به میزان تولید بالای میوه های مختلف در کشورمان وجود دارد که نقش مهم در حوزه صادرات را تجار و بازرگانان میوه خشک طی ارتباطات برون مرزی که دارند ایجاد می کنند.
حال شرکت بازرگانی ما طی فرایندهای ارتباطی با کشورهای چون اسپانیا، فرانسه، آلمان، کانادا، ترکیه و کشورهای عربی مانند عراق، عمان، امارات متحده ی عربی و قطر داشته و نیز کشورهای همسایه افغانستان، آذربایجان در صدد گسترش صنعت صادرات میوه خشک با درجه کیفی مرغوب بوده و است.

جهت ارتباط با مجموعه ی ما فرم درخواست همکاری زیر را در تکمیل نموده و همکاران ما در اسرع وقت با شما ارتباط خواهند گرفت.