پشتیبانی مشتری : 09193410686 | مدیر فروش : 09127407089|info@imiveco.ir

فروش عالی میوه خشک صادراتی برای اروپا

/, میوه خشک صادراتی/فروش عالی میوه خشک صادراتی برای اروپا
فروش عالی میوه خشک صادراتی برای اروپا

آیا می دانید در سال ۹۷ مبلغی بیش از ۲.۵ میلیارد دلار محصولات خشکبار از ایران به کشورهای دیگر صادر شده است؟

خشکبار در کلیت شامل موارد ذیل می باشند:
  • میوه خشک
  • کشمش
  • آجیل
  • خرما

خوشبختانه شرکت تولید کننده برای جلب رضایت این بخش از خواسته ی مشتریان اروپایی تمام تلاش خود را کرده و نتیجه ی مثبت خود را با فروش و صادرات میوه خشک به کشورهای اروپایی دریافت کرده است.
شرکت ما،نه تنها برای کشورهای اروپایی بلکه برای کشورهای همسایه ایران و امریکا فروش و صادرات میوه خشک انجام می دهد،خصوصا با توجه ویژه به بسته بندی های متنوع خود را در بازارهای خارجی معرفی و نمایان می کند.

صادرات میوه خشک به روسیه

 صادرات میوه خشک به روسیه

با توجه به روابط بسیار خوب روسیه وایران،صادرات خیلی رونق پیدا کرده است.خصوصا با رقیبی همچون ترکیه که در تولید میوه خشک دستی بر بازارهای جهانی دارد.
در این بین اراِئه ی میوه خشک درجه یک خصوصا با بسته بندی زیبا بازار خوبی برای این محصول در روسیه ایجاد کرده است.
از لحاظ قیمت ارزان و مناسب سفارش برای صادرات میوه خشک به صورت فله ی مشتریان زیادی دارد.
اخیرا تولیدکنندگان با تمرکز بربسته بندی های جدید سعی در رقابت و جاگیری در بازار روسیه را به خوبی شناسایی کرده و توجه فروشگاه ها را به خود جلب کرده اند.

صادرات میوه خشک به اروپا

صادرات میوه خشک به اروپا

میوه خشک صادراتی دست چین شده و بدون شکستگی و با ظاهری کاملا مشابه میوه ی تازه و به صورت اسلایس شده در داخل بسته بندی از نشانه های کیفیت بالا هست.
کشورهای اروپایی که بیشتر کیفیت محور می باشند این نوع بسته بندی محصول برایشان از اهمیت بالای برخوردار است. کشورهای همچون روسیه، آلمان حتی چین و کانادا را نام برد.
فروش برای اروپا با رعایت استانداردهای بین المللی بازار هدف خوبی می باشد.
شرکت تولیدی ما هم با رعایت ابتدا استانداردهای تغذیه و سیب سلامت در ایران و سپس در بین الملل خودرا در بین رقبای جهانی مطرح می کند.

صادرات میوه خشک به آسیا

صادرات میوه خشک به آسیا

کشورهای آسیایی خصوصا همسایگان ایران به علت اقلیم نامناسب برای تولید و فراوری میوه ها گزینه بسیار مناسبی برای صادرات میوه خشک هستند.
از آن جای که ایران به علت شرایط اقلیمی مناسب پتانسیل بالای برای صادرات دارد و با در نظر گرفتن محصول با کیفیت خواهان پیشتازی در عرصه جهانی هست ، شرکت تولیدی میوه خشک هم در راستای این پیشرفت تولید و صادرات خود را با قدرت تمام پیش میبرد.
از جمله ی کشورهای آسیایی که استقبال خوبی از خرید میوه خشک دارند می توان به  قطر، عمان،عربستان، چین،هند، عراق و حاشیه ی خلیج فارس اشاره کرد.

خریدار میوه خشک صادراتی

خریدار میوه خشک صادراتی

مشتری میوه خشک خارجی براساس نیاز بازار خود و تقاضای مشتریان خود به گونه های مختلف فله ی، یا بسته بندی مدرن با صرفه اقتصادی بهتر در تلاش برای تهیه ی محصول صادراتی هست.
ایران هم درکنار کشور افغانستان و ترکیه که منابع غنی برای تولید میوه هستند، با رقابت در زمینه های محصول با کیفیت درجه ۱ و بسته بندی مخصوص صادرات توانسته است مشتریان خارجی خود را راغب و راضی نگه دارد.

جهت خرید و فروش میوه خشک مخلوط با ما ارتباط بگیرید.

مدیریت : دستواره

۱۳۹۹/۴/۲۲ ۶:۰۷:۰۰