میوه خشک
خانه / اسلایس لیمو ترش / فروش صادراتی لیمو عمانی و اسلایس لیمو ترش مرغوب

فروش صادراتی لیمو عمانی و اسلایس لیمو ترش مرغوب

فروش صادراتی لیمو عمانی و اسلایس لیمو ترش مرغوب

فروش میوه خشک اسلایسی در بازار داخل مشتریان خاص خود را دارد اما لیمو خشک همه نوع مشتری را پذیرا بوده و هست؛ فروش پر رونقی دارد.

صادرات میوه خشک ایرانی بازار بهتری در دنیا دارد؛ منتها لیمو ترش خشک شده به خاطر مایحتاج هر خانواری بازار صادراتی و فروش متفاوت تری دارد.

لیمو ترش و لیمو سنگی (شیرازی) از متداول ترین نوع لیمو در ایران می باشند؛ در مناطق شمال و جنوبی کشور تولید و برداشت می گردد.

مهمترین فراوری این میوه در کارگاه های میوه خشک؛ لیمو عمانی و اسلایس شده لیمو ترش (حلقه ای )، پرک لیمو ترش، پودر لیموترش هستند.

لیمو عمانی و اسلایس بسته بندی و فله

لیمو عمانی شکل درسته ی لیمو ترش ریز که معرف به لیموی جهرم است بوده و بسیار مورد تایید و کاربرد فراوان در طبخ غذا و چاشنی های مختلف است.

 اسلایس لیمو ترش نیز از لیموهای شیرازی که درشت  و زرد رنگ هستند تهیه می شوند که خشک شده ی زیباو رنگ روشن دارند و بازار جدیدی را برهمم زده است.

لیمو عمانی به جهت شناخته شده بودن در بازار اغلب خریدار عمده و فله خوبی دارد و در کنارش بسته بندی های کوچک نیز برای فروشگاه های زنجیره ای و هاپیرمارکت که ارتباط مستقیم با مصرف کننده نهایی دارد گزینه مناسب است.

لیمو ترش خشک شده ی اسلایسی که توجه مخاطبان خود را در بازار کنونی جلب کرده است؛ به جهت زیبای رنگ و حلقه ای بودن برای تزیین غذاهای خورشتی و دمنوش علاوه بر خاصیت خود پیشنهاد عالی است.

تولید و عرضه اسلایس لیمو ترش

تولید و عرضه اسلایس لیمو ترش

تولید میوه خشک اغلب برای تولیدکنندگان زمانی سود دارد که میوه تازه در نزدیکی  و دسترس بوده تا قیمت تمام شده پایین شده و مهمتر کیفیت مرغوب تر تولید شود.

میزان تولید لیمو ترش در ایران به دلیل اب و هوای بسیار مساعد بیشتری دارد و توانسته با تولید انبوه در بین بزرگترین کشورهای دنیا در جایگاه دهم قرار گیرد.

معروفترین شهرهای کشور که به تنهای علاوه بر نیاز بازار داخل، تامین کننده کشورهای مرزی و عربی حتی اروپایی هستند:

 • جهرم
 • قیروکارزین
 • میناب
 • رودان
 • گیلان
 • مازندران

اسلایس لیمو ترش خشک شده پس از گذراندن مراحل شستشو و ضدعفونی لیمو تازه، وارد دستگاه اسلایسر شده تا با اندازه های دقیق و یکسان از لحاظ ضخامت اسلایس های با کیفیت و ظاهری زیبا بسته بندی  شود؛ در نهایت وارد بازار فروش گردد.

بازار فروش لیمو عمانی مینیاتوری

بازار فروش لیمو عمانی مینیاتوری

چرا بازار برای لیمو عمانی و اسلایس لیمو ترش فروش ویژه تری دارد؟

تاحدودی پاسخ برای اکثریت این می باشد که خواص مهم و زیاد دارد و طعم دهنده عالی برای غذاها می باشد.

بلی درست است خاصیت های مختلفی برای لیمو عمانی ذکر می شود:

 • منبع عالی پتاسیم برای سلامت قلب
 • سرشار از ویتامین C جهت سم زادیی روده، سیستم ایمنی بدن
 • مقدار زیاد ویتامین D مناسب برای تقویت استخوان
 • املاح و مواد معدنی و ویتامین زیاد بهترین توصیه برای مادران شیرده
 • و بسیاری خواص دیگر….

موقع خرید لیمو عمانی اغلب دو نوع لیمو عمانی مشاهده می کنید؛ لیموی عمانی سیاه و زرد هستند که لیمو عمانی مینیاتوری از نوع لیمو عمانی سفید جهرم است که ظاهری ریز دارد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.

مدیریت : دستواره

شماره تماس : ۰۹۱۲۷۴۰۷۰۸۹

شماره تماس : ۰۹۱۹۳۴۱۰۶۸۶

اینستاگرام : mivekhoshki.ir

مطلب پیشنهادی

میوه خشک مخلوط صادراتی

صادرات انواع میوه خشک مخلوط و استوایی ممتاز

میوه خشک مخلوط صادراتی از درجه سورتینگ و ممتاز مخصوص کشورهای اروپایی و برخی کشورهای عربی تولید می گردد تا با رضایت بیشتر خریدهای متوالی داشته باشند. کشورهای که قدرت خرید مردمشان متوسط هست خواهان مخلوط میوه های خشک در بسته بندی های مقرون به صرفه هستند. می توان با توجه به خاسته و سفارش کشور مقصد بسته بندی مناسب تر یا لوکس طراحی و ساخت،

whatsapp chat
Send via WhatsApp
میوه خشک