پشتیبانی مشتری : 09193410686 | مدیر فروش : 09127407089|info@imiveco.ir

قیمت عمده انبه خشک وارداتی مرغوب فله و بسته بندی

/, میوه خشک مخلوط/قیمت عمده انبه خشک وارداتی مرغوب فله و بسته بندی
قیمت عمده انبه خشک وارداتی مرغوب فله و بسته بندی

قیمت عمده انبه خشک بستگی مستقیم به میزان خرید و قیمت انبه وارداتی دارد تا تولیدکنندگان میوه خشک با قیمتی ارزان انبه خشک شده را به بازار عرضه کنند.
انبه تقریبا به صورت نارس چیده  می شود تا بعد از بسته بندی و حمل و نقل که پروسه ی زمانی طولانی تر دارند وقتی به دست عمده فروشان کشور مقصد می رسد به حالت رسیده تبدیل شود.
حال انبه تازه که با ظاهر قرمز، گلاب، زرد ، سبز و قلمی برداشت می شود با توجه به نیاز کارگاه های میوه خشک خریداری می شود.
با طی شدن پروسه های مختلف شستشو، ضدعفونی، اسلایس و خشک شدن در دمای مناسب انبه های ورقه ی، خلالی و یا حبه ی با کیفیتی اعلا و رنگی طبیعی و مزه ی واقعی بسته بندی می گردد.
در نهایت برای صادرات به کشورهای عربی و اروپایی طی گذراندن مجوزهای صادراتی بارگیری شده و از طریق مسیرهای آبی، زمینی یا هوایی ارسال می گردد.

انبه وارداتی خشک شده در بازار داخل

انبه وارداتی در کشور ما به نسبت انبه های تولید شده در داخل بیشتر هست؛ چرا که میزان خرید و مصرف این میوه در عموم به تقریب بالاست و نیازمند این می باشد که واردات نیز داشته باشیم.
در معقوله میوه خشک نیز، انبه خشک شده جز محصولات لوکس و خوشمزه هست که در کنار هر نوع میوه ی خشک شده طعم و رنگ خاصی می دهد.
تولیدکنندگان انبه خشک در کارگاه های میوه خشک، با به کارگیری از دستگاه های اسلایسر در ابعاد مختلف تنوع جالبی ایجاد کرده است.
در بازار داخل در فروشگاه های زنجیره ی به صورت بسته بندی یا در خشکبارها به صورت فله می توانید انبه خشک را به حالت های خلالی، حبه و اسلایس تهیه نمائید.

انبه خشک اعلا در کشورهای اروپایی

انواع مختلف انبه در کشورهای مانند هند، پاکستان، تایلند و کشورهای افریقای تولید و برداشت می شوند؛ منتها عمده واردات انبه برای تولیدکنندگان این حوزه از پاکستان و هند هست.
انبه خشک تولیدی در کشور ما به نسبت مرغوبیت و قیمت مناسب مورد توجه کشورهای اروپایی که اهمیت زیادی به میوه خشک می دهند، می باشد.
آلمان، عمده واردکننده میوه خشک در بین کشورهای اورپایی بوده، در سرتاسر فروشگاه های بزرگ و کوچک قابل تهیه برای مصرف کنندگان است.
فرانسه، ایتالیا، هلند و بلژیک از کشورهای مهم دیگر جهت واردات انبه خشک شده هستند و این میزان خرید از کشورهای صادرکننده نشان دهنده این است که توجه ویژه به اقلام میوه خشک دارند.

قیمت عمده انبه خشک درجه یک در بسته بندی

قیمت عمده انبه خشک اصولا با توجه به خود میوه بررسی و برآورد می کنند؛ حال برای این که بتوان قیمت خشک شده ی میوه را کاهش داد بهتر است میوه را با قیمت ارزان خریداری کرد.
عمده انبه های موجود در میادین میوه  و تره بار شامل انبه های سیستان و بلوچستان، کرمان و بندرعباس نامید که تازه خوری خوبی دارند.

انبه های وارداتی عمدتا از این قرار است:

  • قلمی
  • زرد
  • قرمز
  • گلاب

اکنون با تهیه انبه از واردکنندگان اصلی و تهیه میوه بزرگتر، گوشتی تر، طعم شیرین تر بسیار برای خشک کردن مناسب و مرقون به صرفه است.
قیمت انبه های خشک در بسته بندی برای مصرف کننده نهایی گزینه بهتری است تا مشتری باتوجه به قیمت های مختلف مناسبترین قیمت خود را خریداری نماید.

فروش فله انبه خشک برای بازارهای اروپا

فروش فله انبه خشک به خاطر قیمت مناسب ترجیحا برای تجار قابل قبول تر هست و در حجم های تناژ صرفه اقتصادی را بالاتر می برد.
شرکت های صادراتی با توجه به درخواست کشور مقصد و نحوه ی خرید و فرهنگ تغذیه مردمان کشور هدف پیشنهادات متناسب را به خریداران ارائه می کنند.
خشک شده ی انبه هم قطع به یقین به خاطر داشتن خواص مقوی در میان وعده و صبحانه هر خانواده جای بسیار مهمی را باز کرده است.
مجموعه ما با دقت در نوع خشک کردن انبه،رعایت اصول بهداشتی و حفظ ارگانیک بودن میوه، بسته بندی های فله و اوزان چند گرمی در تلاش است تا بهترین ها عرضه نماید.

مدیریت : دستواره

شماره تماس : ۰۹۱۲۷۴۰۷۰۸۹

شماره تماس : ۰۹۱۹۳۴۱۰۶۸۶

ایمیل : info@slicmive.ir

۱۳۹۹/۲/۴ ۶:۰۲:۰۰