پشتیبانی مشتری : 09193410686 | مدیر فروش : 09127407089|info@imiveco.ir

صادرات انواع میوه خشک مخلوط و استوایی ممتاز

/, میوه خشک مخلوط/صادرات انواع میوه خشک مخلوط و استوایی ممتاز

میوه خشک مخلوط صادراتی از درجه سورتینگ و ممتاز مخصوص کشورهای اروپایی و برخی کشورهای عربی تولید می گردد تا با رضایت بیشتر خریدهای متوالی داشته باشند.
کشورهای که قدرت خرید مردمشان متوسط هست خواهان مخلوط میوه های خشک در بسته بندی های مقرون به صرفه هستند.
می توان با  توجه به خاسته و سفارش کشور مقصد بسته بندی مناسب تر یا لوکس طراحی و ساخت، همچنین با متغیر کردن نوع میوه های داخل بسته بندی قیمت را متناسب مشتری کرد.
بازار خرید و فروش در میوه های تکی و مجزا بسیار خوب است منتها بازار برای مخلوط خشک شده هم جذابیت های خود را دارد.
مجموعه ما با تحقیق و بررسی نیاز مشتری درصدد هست تا پیشنهاد و نظری را بدهد که برای خریداران سودده باشد و چرخه خرید و فروش در چرخش باشد.

بسته بندی میوه خشک مخصوص صادرات

بسته بندی میوه خشک مخصوص صادرات

بسته بندی تمیز و با کیفیت  میوه خشک مخلوط صادراتی در فروش بیشتر محصول و تقاضای بالای آن در بازار نقش موثری دارد،ظاهر و طراحی بسته بندی هر محصولی، بهترین تبلیغ برای آن محصول است.

در بسته بندی باید مواردی را در نظر گرفت از جمله این موارد:

  • بسته بندی باید طوری باشد که ویتامین واملاح میوه خشک شده طی مراحل نگه داری و ترابری حفظ شود.
  • ظروفی که برای بسته بندی میوه خشک استفاده می‌شوند باید حتما نو ، سالم ، تمیز ، خشک و بدون آلودگی و بوی نامطبوع باشد.
  • بسته بندی باید طوری باشد که محصول در برابر رطوبت و تابش نور محفوظ بوده و گرد و غبار به آن نفوذ نکند.

مجموعه میوه خشک ما توانسته است برای حضور در بازارهای بین المللی از بسته بندی مشتری پسند و خلاقانه برای میوه خشک مرغوب و اعلا خود استفاده کند؛ همچنین مطابق با استاندارد های روز دنیا و اصول بهداشتی اقدام کرده و گام موثری را در جهت جذب مشتری خارجی ایجاد نماید.

فروش عالی مخلوط میوه خشک شده مرغوب

فروش عالی مخلوط میوه خشک شده مرغوب

فروش عالی مخلوط میوه های خشک شده مرغوب به دلیل تنوع بالای میوه های بومی و استوایی یکی  از گزینه های پرفروش مجموعه ماست
هلو، آلو شابلون، کیوی، خرمالو، موز، شلیل، سیب و پرتقال از رایج ترین مواردی هستند که معمولاً در یک مخلوط یک کیلویی مورد استفاده قرار می گیرند در مخلوط های بیشتر و ویژه از انبه، آناناس و توت فرنگی نیز استفاده می شود.
ضمن این که محصولات متنوعی را در یک بسته بندی انتخاب می کنیم باید بحث قیمت را نیز در نظر بگیریم ، می توانیم از بسته های ۵ میوه استفاده کنیم و محصولاتی چون خرمالو، سیب، کیوی، پرتقال و آلو شابلون که کاملا ایرانی هستند پیشنهاد داد.
بسته ها با تعداد میوه های بیشتر در طعم های ترش، شیرین و ملس در فروش میوه های خشک بسیار تاثیرگذار است و مردم رغبت بیشتری برای خرید خواهند داشت.

بازار میوه خشک مخلوط

بازار میوه خشک مخلوط

بازار اینترنتی فروش میوه خشک مخلوط صادراتی و ویژه در سرتاسر دنیا رونق بالای یافته است به طوری که تاجران و شرکت های وارداتی کشورهای مختلف خرید اینترنتی انجام می دهند.
تمایل مردم و به خصوص بازرگانان کشورهای مختلف به سمت خرید اینترنتی دلیل های گوناگونی دارد که عمده ترین آن می توان تنوع مختلف، صرفه جویی در زمان، به دست اوردن اطلاعات بیشتر و انتخاب ایده آل تر می باشد.
خرید و فروش میوه خشک ایرانی که باعث شده در بازار جهانی و کشورهای خارجی نیز متقاضی داشته باشد، طعم و عطر و کیفیت فوق العاده ی آن برای نوع صادراتی این محصول است.
خریداران خشکبار خصوصا میوه های خشک در قالب های فله یا بسته بندی در نوع میوه های تکی یا مخلوط چند میوه می توانند با مجموعه ی ما در ارتباط بوده و مطابق سلیقه ی خود خرید نمایند.

مدیریت فروش : اسکندری

جهت مشاوره و راهنمایی خرید و فروش میوه خشک مخلوط می توانید با مدیریت در ارتباط باشید.

۱۳۹۹/۶/۲۹ ۱۹:۱۳:۴۳