پشتیبانی مشتری : 09193410686 | مدیر فروش : 09127407089|info@imiveco.ir

صادرات برگه هلو خشک مرغوب فله و بسته بندی

/, میوه خشک صادراتی/صادرات برگه هلو خشک مرغوب فله و بسته بندی
صادرات برگه هلو خشک مرغوب فله و بسته بندی

هلو میوه ی نام آشنا در دنیا وشناخته شده ی ست که با استفاده زیاد در صنایع غذایی، بهداشتی و زیبایی بازار پر رونقی به صورت تازه یا خشک شده را به خود اختصاص داده است.

خاستگاه اصلی این میوه به کشوری پرجمعیت، چین، می باشد و امریکا هم با تولید زیاد و انبوه بازار بسیاری از کشورهای آسیایی و اروپایی را در تسخیر خود قرار می دهد.

او اما، ایران تلاش دارد با تولیدات خود به صورت فله و بسته بندی به بازارهای بیشتری وارد شود؛ نکته ی قابل تامل و مهم نوع بسته بندی این محصول است که طراحان این بخش با تحقیق در بازار هدف و شناسایی نگاه و دید مصرف کننده مطمینن می توانند همراه خوبی برای صادر کردن محصولات ایرانی باشند.

خرید فله و بسته بندی برگه ی هلو خشک شده

هلو میوه ی تابستانی است که از اواخر تیرماه تا اوایل آبان ماه برداشت و وارد بازار می شوند؛ این بازه ی زمانی بهترین موقعیت برای خرید عمده توسط تولیدکنندگان میوه خشک است.

این میوه با دستگاه های تمام اتوماتیک وارد پرسه ی خشک شدن می شوند و درنهایت برگه ی هلو، پر هلو، قیصی هلو آماده عرضه به بازار می شود.

بسته به نوع مشتری خشک شده ی هلو را به دو صورت فله ی یا بسته بندی تهیه می کنند، مدل فله ی در نایلون ها و پک های ۱۰ تا ۵۰ کیلوگرمی وجود دارد و یک سری از این محصول در جعبه، پاکت زیب دار،  قوطی فلزی یا پلاستیکی در وزن های ۱۰۰، ۲۵۰، ۵۰۰، ۷۰۰و ۱۰۰۰گرمی بسته بندی می شوند.

بازار صادرات هلو خشک بسته بندی

بازار صادرات اصولا به کشورهای تعلق دارد که بیشترین میزان تولید انبوه از محصولی را دارا هستند به طوری که علاوه برا تامین نیاز کشور خود می توانند مازاد را به کشورهای مورد نیاز صادر کنند.

ایران در تولید هلوی مرغوب با تنوع تولید ۳۰ نوع مختلف از این میوه در رتبه پنجم جهان بعد از کشورهای چین، اسپانیا، ایتالیا و امریکا قرار دارد.

با این تفاسیر باید عرض کنم که بازار صادرات  این میوه خشک شده بسیار خوب و مناسب است، حال بهتر است که با عرضه بسته بندی های شیک و مدرن با رعایت استانداردهای بین المللی جایگاه خود را در حوزه ی صادرات بالاتر ببریم.

خریدار عمده هلو خشک بسته بندی برای اروپا

کشورهای اروپایی چون ایتالیا و اسپانیا خود بیشترین میزان تولید را دارند اما بسیاری از کشورهای دیگر همچون آلمان، سوئیس، فرانسه بزرگترین واردکننده  در حوزه ی خشکبار و میوه خشک  هستند.

براساس رشد جمعیتی در جهان و اروپا، انجمن اتحادیه اروپا برای واردات خشک شده ی میوه ها که بهترین جایگزین برای صبحانه و میان وعده هاست تمهیداتی در درباره ارگانیک و استاندارد بودن در نظر گرفته است؛ هر بسته بندی هلوی خشک مجزا یا مخلوط با دیگر میوه های خشک بهتر است نشان استاندارد انجمن اتحادیه اروپا را داشته باشد.

خریدار عمده ی اروپایی بیشتر از بسته بندی با وزن های کمتر و برچسب نشان ارگانیک استاندارد اروپا روی بسته بندی استقبال کرده و تمایل زیادی برای خرید دارد.

مشتری هلو خشک بسته بندی برای بازار آسیا

بازار کشورهای آسیایی خصوصا کشورهای همسایه ما و خلیج فارس بهترین گزینه ی پیشنهادی هستند.

کشوری چون عراق، امارات متحده ی عربی، قطر، کویت،عمان و همچنان آذربایجان، ترکمنستان، قزاقستان بیشترین مقدار خرید هلوی خشک شده ما را دارند.

در سال اخیر طرفداران بسته بندی میوه های خشک برای این کشورها زیاد شده است و مشتریان به دنبال کیفیت مرغوب محصول به همراه بسته بندی جدید و کاربردی شده اند.

علت استقبال از بسته بندی محصول این موارد می تواند باشد:

  • بسته بندی با رعایت بهداشت و محفوظ ماندن از آلودگی
  • ثبت تاریخ تولید و انقضاء
  • ماندگاری طولانی مدت
  • حمل و نقل راحت بدون آسیب دیدگی

در نهایت پیشنهاد ما برای موفق شدن و شناخته شدن در بازارهای جهانی داشتن برند به همراه بسته بندی به روز  و مطابق با سلیقه ی مشتری است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.

حسین دستواره

شماره تماس : ۰۹۱۲۷۴۰۷۰۸۹

شماره تماس : ۰۹۱۹۳۴۱۰۶۸۶

اینستاگرام : mivekhoshki.ir

۱۳۹۸/۷/۴ ۱۲:۱۳:۵۸