پشتیبانی مشتری : 09193410686 | مدیر فروش : 09127407089|info@imiveco.ir

فروش عمده خرمالو خشک اعلا جهت صادرات

/, میوه خشک صادراتی/فروش عمده خرمالو خشک اعلا جهت صادرات
فروش عمده خرمالو خشک اعلا جهت صادرات

فروش میوه خشک در دنیای امروز به یک نیاز مبرم تبدیل شده است زیرا با افزایش جمعیت در جهان و تامین مواد غذایی سران کشورها سعی دارند تابه جایگزین کردن میوه ی خشک در میان وعده های انسان، سلامت افراد حفظ گردد.

خرمالو نیز در این بین با داشتن خواص سلامتی چه برای پوست و مو، چه درمان بیماری های مختلف، چه زیبایی و حتی وارد شدن در تغذیه ورزشکاران جهت رژیم های لاغری و چاقی بازار تغذیه را دگرگون کرده است.

حال با این درجه اهمیت و تولید انبوه این میوه در کشور، صنایع تبدیلی کشاورزی ورود جدی در بین تجار و مشتریان میوه خشک کرده و درصدد رونق بیشتر هستند.

تولید خرمالو خشک اعلا ایرانی

خرمالوی تولیدی در کشور نسبت به آمار جهانی در موقعیت مناسبی قرار دارد طوری که بعد از کشورهای بنام ذیل در رده ی یازدهم جای گرفته است:

 1. چین
 2.  کره جنوبی
 3. اسپانیا
 4. ژاپن
 5. برزیل
 6. آذربایجان
 7. ازبکستان
 8. تایوان
 9. ایتالیا
 10. اسرائیل
 11. ایران

این رتبه بندی براساس سازمان فائو نشان دهنده ی این است که کشور ما برای صادرات این میوه به صورت خشک شده به صورت اسلایس و حبه ی بازار خوبی خواهد داشت.

خرمالوی خشک شده با توجه به حفظ کردن خواص مقوی میوه، این امکان را ایجاد کرده است که بتوان با ماندگاری طولانی مدت در فصولی غیر از پاییز به این میوه شیرین و خوشمزه دسترسی داشت.

خریدار خرمالوی خشک صادراتی

خریداران میوه خشک برای تامین انواع میوه های خشک شده سعی می کنند در فصلی خرید نمایند که به برداشت تازه هر میوه نزدیک باشد تا بتوانند با قیمتی مناسب خرید انجام گردد.

چیپس خرمالو یا اسلایس خرمالو در فصل پاییز توسط تولیدکنندگان میوه های خشک تهیه و آماده برای عرضه به بازار می شود.

مشتری این میوه ی خشک شده اصولا خرید عمده در برنامه دارند تا بتوانند به کشورها و خریدارانی پیشنهاد دهند که خود امکان تولید خرمالو را ندارند.

این موقعیت برای بازار صادراتی خصوصا ایران باعث می شود تا تاجران اروپایی بیشتری برای تجارت با کشور ما سوق دهد.

البته کشورهای همسابه چون حاشیه خلیج فارس و کشورهای عرب زبان مشتریان بالقوه و عالی برای میوه های خشک محسوب می شوند.

قیمت عمده خرمالو خشک مرغوب

قیمت عمده برای خریداران خرمالوی خشک شده در بهترین زمان برداشت این میوه که مربوط به فصل پاییز می باشد ، با پایین ترین قیمت پیشنهاد می شود.

خریداران عمده این محصول به صورت فله یا بسته بندی شده قیمت متفاوت از تولیدکننده یا فروشند دریافت می کنند؛ چرا که فله ی خرمالوی خشک با بسته بندی آن کاملا متمایز از هم تهیه می شود.

برای فله ی این محصول اغلب در کیلوهای ۲۰، ۳۰ ، ۵۰ کیلوی در کیسه های پلاستیکی یا الیافی آماده شده و تحویل تاجر و خریدار فله می شود.

برای مشتریان بسته بندی این نوع از میوه خشک بسته به خواستار مشتری در بسته بندی های ۱۰۰ گرمی تا ۱ کیلوی تولید و به مشتری تحویل می گردد.

در کلیت، قیمت برای هر نوع درخواستی به عواملی چون بسته بندی و میزان کیفیت  میوه ی درجه یک یا درجه دو بودن متغیر خواهد شد.

فروش خرمالو خشک صادراتی برای اروپا

در کشورهای اروپایی میوه ی خرمالو، حتی چیپس خرمالو و اسلایس خرمالو جز میوه های جدید و لوکس خصوصا برای اروپای شمالی است.

صادرات این محصول برای اروپا موقعیت خوبی است اگر بتوان با بسته بندی شیک و جدید به صورت کاربردی و مطابق آداب و ذائقه ی غذایی کشورهای مربوطه جهت فروشگاه ها و هایپرمارکت های آن ها پیشنهاد عالی داد.

این نکته لازم به ذکر است که کشوری چون اسپانیا بزرگترین صادرکننده ی میوه ی خرمالو و فرواری های
آن است، لذا با تمام این موارد باز جای نفوذ زیادی برای اروپا همچنان وجود دارد.

سرآخر با بیان موارد مهم از صادرات و واردات این محصول باید عرض نمائیم که پتانسیل زیادی برای تجارت خرمالوی خشک شده چه برای اروپا،آسیا و حتی افریقا وجود دارد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.

حسین دستواره

شماره تماس : ۰۹۱۲۷۴۰۷۰۸۹

شماره تماس : ۰۹۱۹۳۴۱۰۶۸۶

اینستاگرام : mivekhoshki.ir

۱۳۹۸/۹/۳ ۲۰:۵۰:۴۵