پشتیبانی مشتری : 09193410686 | مدیر فروش : 09127407089|info@imiveco.ir

خریدار آناناس اسلایسی خشک شده بسته بندی

/, میوه خشک/خریدار آناناس اسلایسی خشک شده بسته بندی

آناناس خشک همانند دیگر میوه های خشک استوایی با گونه های مختلفی از اسلایسی، حلقه ی و مکعبی یا حبه ی برای خریدار این محصول معرفی می گردد.

خریداران فله ی دنبال خرید با قیمت خیلی پایین تر هستند که خود این خریداران اغلب کارخانه داران صنایع غذایی، بهداشتی، آرایشی و دارویی می باشند.

خریداران بسته بندی میوه خشک اصولا برای فروشگاه ها یا هایپرمارکت ها، آجیل فروشی ها بوده و هدفشان مصرف کننده ی نهایی است تا به بسته بندی های کوچک و ارزان بهترین پیشنهاد برای مشتریان خود ایجاد نمایند.

آناناس خشک شده حبه ی یا اسلایسی

آناناس خشک شده مثل دیگر میوه های خشک به حالت اسلایسی یا حلقه ی یا حبه ی توسط تولیدکنندگان میوه خشک تهیه می شود.

در نوع حبه ی مدل خشک شدن نسبت به حالت های دیگر متفاوت بوده چرا که با دستگاه های کابینتی و حرارتی مشابه خشک نمی شود.

از لحاظ طعم دار کردن و رنگی کردن حبه ی آناناس بهتر و آسان تر صورت می گیرد و همچنین زمان ماندگاری بیشتری دارد.

چیپس آناناس یا اسلایسی آن با طعم واقعی و حفظ شکل ظاهری خود میوه حس دیگری در خوردن ایجاد نموده و به همراه میوه های مخلوط خشک اسلایسی ترکیب عالی به بسته بندی میوه خشک مخلوط می دهد.

خریدار آناناس خشک درجه یک در بازار

خریدار انواع مختلف آناناس خشک بنا به حوزه ی مصرف و مشتری خود خواهان مدل خشک شده ی به خصوص این میوه است.

میوه خشک حبه ی این میوه استوایی به صورت رنگ های زرد، سبز، نازنجی و قرمز با طعم های چون توت فرنگی؛ پرتقال، انبه و … تولید و به بازار عرضه می شود.

خریدار آناناس خشک حبه  ی اغلب در صنایع غذایی چون کیک و کلوچه ، حتی آجیل فروشان و سوپرمارکت های مهم و بزرگ شهر کنار اسلایسی این میوه می باشند.

با در نظر گرفتن وارداتی بودن اما پر کاربرد بودن این میوه استوایی همچنان رونق اقتصادی خود را دارد و خریدار عمده به دنبال کیفیت متنوع با قیمت بهتر است.

قیمت عمده آناناس خشک بسته بندی شده

قیمت عمده برای فروش محصولات فله ی بسیار مناسب تر از قیمت بسته بندی شده است؛ چون در نوع بسته بندی هزینه جعبه یا پاکت یا قوطی بسته بندی به قیمت نهایی اضافه می شود.

اما نکته مهم در نوع بسته بندی وجود دارد این است که مصرف کنندگان نهایی که افراد ورزشکار، بیماران قلبی و دیابتی، مادران و فرزندانشان، قشر کارمند و دانشجو هستند برای تامین میان وعده ی خود دنبال بسته بندی با قیمت های پایین تر و مطابق با نیاز روزانه یا هفتگی می باشند.

این میوه ی فوق مقوی که برای بدن انسان منفعت بالای دارد توسط تولیدکنندگان سعی شده است در بسته بندی های کوچک چند گرمی با قیمت های ارزان تهیه شود تا توان خرید برای قشرهای مختلف فراهم شود.

بازار آناناس اسلایسی خشک بسته بندی – فله

بازار فروش میوه خشک اسلایسی و چیپس میوه در نوع فله یا بسته بندی مشتریان خاص خود را دارد و این محصول نیز از این قاعده مستثنی نیست.

آناناس خشک شده در کارگاه های تولیدی به دو صورت آناناس خشک طبیعی و آناناس خشک کمپوتی فراوری می شوند.

در نوع کمپوتی این میوه ی خشک شده امکان تغییر در رنگ و طعم وجود دارد به طوری که شما در بازار آناناس قرمز، نارنجی، زرد، سبز با طعم های انبه ، پرتقال، گلاب، هل و توت فرنگی میبینید.

برخی مشتریان به دنبال خشک شده ی طبیعی این محصول هستند تا در صنایع خود به کار برده و طعم واقعی خود آناناس ملموس باشد.

مجموعه ی ما با فراهم آوردن خرید تضمینی سعی در رضایت مشتری داشته است تا با دغدغه ی کمتر و صرف زمان کوتاه تر خرید خود را نهایی نماید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.

حسین دستواره

شماره تماس : ۰۹۱۲۷۴۰۷۰۸۹

شماره تماس : ۰۹۱۹۳۴۱۰۶۸۶

اینستاگرام : mivekhoshki.ir

۱۳۹۸/۷/۲۲ ۱۲:۰۹:۰۹