پشتیبانی مشتری : 09193410686 | مدیر فروش : 09127407089|info@imiveco.ir

بازار فروش توت فرنگی خشک اسلایسی فله یا بسته بندی

/, خریدار میوه خشک/بازار فروش توت فرنگی خشک اسلایسی فله یا بسته بندی
بازار فروش توت فرنگی خشک اسلایسی فله یا بسته بندی

بازار فروش میوه خشک به جهت مهم قلمداد شدن ارزش غذایی این محصول در میان وعده های اصلی و سلامتی جسم رو به رشد است.

چیپس توت فرنگی یا اسلایس توت فرنگی خشک در بین میوه های خشک دیگر جز اقلام لوکس و صادراتی با قیمتی متفاوت و گران تر است.

این میوه خشک از لحاظ منابع و مواد مغذی بالا نیازمند حضور در سبد تغذیه خانوارها  می باشد؛ برای تهیه این میوه اسلایسی بهترین پیشنهاد توسط تولیدکنندگان خرید بسته بندی میوه خشک مخلوط است.

مخلوط اسلایس های میوه خشک در یک بسته این امکان را فراهم می نماید تا با مزه های مختلف قیمت نهایی سرشکن شود.

مشتریان فله این میوه خشک بیشتر تاجران می باشند که با خرید از کشورتولیدکننده و ارسال به کشور مقصد تلاش دارند تا با خرید عمده قیمت مناسب تر شود.

کشور ما صادرات بیشتری برای کشورهای همسایه ، عربی، مرزی و خلیج فارس دارد و صادرات خشک شده ی این میوه نیز به اروپا صورت می گیرد چرا که با قیمت بسیار پایین تر ایران تولید میوه خشک دارد.

توت فرنگی خشک صادراتی فله

توت فرنگی خشک صادراتی فله

توت فرنگی در کارگاه های تولید میوه خشک اغلب به صورت اسلایسی خشک می شود، در حالت برگه درسته براساس سفارش مشتری تهیه می شود.

صادرات محصولات غیر نفتی جز موارد لاینفک هر کشوری است تا چرخه اقتصادی کشور به خوبی بچرخد؛ یکی از مهمترین معقوله برای صادرات تولید مازاد بر نیاز کشور است.

اکنون برای توت فرنگی این میوه ی لوکس نیازمند تحقیق در حوزه ی کشت و برداشت در منطقه ی ماست تا بدانیم چقدر مانور صادراتی وجود دارد.

خوشبختانه در ایران، میزان تولید عالی و خوشمزه این میوه در کردستان، صومعه سرا و سپیدان فارس بسیار پر رونق است.

میزان تولید بالا موجب شده است تا خشک شده ی توت فرنگی در بازار فرامرزی گسترش داشته باشد و خریداران فله بیشتری جذب نماید.

اسلایس توت فرنگی خشک در بسته بندی عالی

اسلایس توت فرنگی خشک در بسته بندی عالی

اسلایس شده ی هر میوه خشک به نسبت درسته یا برگه امروزه فروش بهتری پیدا کرده است، و بر همین ترتیب اسلایس توت فرنگی نیز طرفداران خود را یافته است.

از آنجای که جمعیت جهان رو به افزایش بوده و دولتمردان هر کشوری در صدد حفظ سلامت و تغذیه افراد جامعه هستند اهمیت میوه خشک و خشکبار افزون تر شده است.

صنایع تبدیلی چون تولیدکننده میوه خشک با در نظرگرفتن این مسیله ی حیاتی با تولید انواع میوه خشک و عرضه به بازارهای جهانی پیشتازی می نماید.

بسته بندی شده ی اسلایسی میوه خشک در ابعاد مختلف، وزن های کمتر و ظاهری شیک توانسته است با متغیر کردن قیمت های مناسب و ارزان تقاضای هر طبقه اجتماعی را پاسخگو باشد.

فروش اسلایس توت فرنگی به بازار صادراتی

فروش اسلایس توت فرنگی به بازار صادراتی

فروش صادراتی برای میوه خشک ما را بر آن می دارد تا به میزان تولید جهانی و کشورهای منطقه ی خود نگاه عمیق تری بکنیم.

طبق آمار فائو بیشترین میزان تولید در جهان برای چین می باشد و امریکا، مکزیک، مصر و ترکیه در رده های بعدی تا پنجم قرار دارد.

بین کشورهای منطقه ی ایران نیز تولید ترکیه، مراکش و مصر به مقدار بیشتری است اما این نشان دهنده ی این نیست که ما تولید کمتری داریم؛ بلکه رقبای غدری هستند.

کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس تقاضای میوه خشک بیشتری دارند کافی است با عرضه بسته بندی مناسب و جدید بازار رقابتی ایجاد کنیم.

توت فرنگی اسلایسی به خاطر لوکس و خوشمزه بودن در بین بسته بندی میوه خشک مخلوط زیبای و طعم خاص می دهد و برای قیمت دهی پایین بسیار به صرفه برای مشتریان است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.

مدیریت : دستواره

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۴۰۷۰۸۹

شماره تماس : ۰۹۱۹۳۴۱۰۶۸۶

اینستاگرام : mivekhoshki.ir

۱۳۹۸/۱۰/۲۴ ۲۰:۳۶:۱۵