پشتیبانی مشتری : 09193410686 | مدیر فروش : 09127407089|info@imiveco.ir

صادرات نارنگی خشک شده مرغوب به کشورهای همسایه

/, نارنگی خشک/صادرات نارنگی خشک شده مرغوب به کشورهای همسایه
صادرات نارنگی خشک شده مرغوب  به کشورهای همسایه

چرا بهترین خریداران فرا مرزی برای اسلایس نارنگی خشک شده کشورهای منطقه ، همسایگان مرزی و عربی می باشند؟

پاسخ مناسب برای این پرسش به میزان تولید انبوه و مازاد بر نیاز نارنگی نسبت به کشور تولیدکننده است.

از نتایج آمار تولید نارنگی در جهان این گونه برمی آید که کشور ما در رتبه ی دهم دنیا گرفته است و مهمترین رقبای این میوه ی خشک شده ترکیه و مراکش در حوزه ی کشورهای منطقه است.

صادرات نارنگی خشک درجه یک و مرغوب برای کشورهای ذیل بیشترین میزان را دارد:

  • عراق
  • افغانستان
  • امارات متحده عربی
  • قطر
  • جمهوری آذربایجان

روسیه و کشورهای اروپایی نیز برای تهیه ی میوه خشک استقبال بالای از محصولات مختلف میوه های خشک توسط ایرانی ها  دارند.

هر چه کیفیت مرغوب و ممتازتر، قیمت مناسب تر، حمل و نقل و نحوه ی بسته بندی محصولات راحتتر و شکیل تر باشد بازار گسترده تری برای تجارت با مناطق گوناگون دنیا خواهیم داشت.

نارنگی خشک شده اعلا تضمینی

نارنگی اعلا قطع به یقین در خاکی حاصل خیز و هوای نیم گرمسیری بهترین رشد را داشته  و توسط باغدار از هر گونه آفات مخصوص این میوه جلوگیری شده باشد.

خوشبختانه در کشور ما به خاطرداشتن اقلیم مناسب در مناطق شمالی و جنوبی نارنگی های ترش و شیرین مختلفی زیر کشت هستند و برداشت زیادی در هر ابعاد مشخص دارند.

صنایع تبدیلی کشاورزی برای کم کردن ضایعات و بهره بردن از این میوه در فصولی غیر از برداشت برای مخاطبان و طرفداران نارنگی، آن را به صورت اسلایس خشک شده تهیه می کنند.

از نظر ضمانت میوه های خشک، خشک شده ی نارنگی با میزان رطوبت مناسب در حالت خشک شده، بدون افزدون مواد شیمیایی و یا نگه دارنده مانند گوگرد و براق کننده های اسیدی، طعم واقعی و رنگ طبیعی گزینه های مهم برای مشتریان است.

بیان گارانتی دار بودن میوه خشک این اطمینان را برای خریدار ایجاد می کند که کیفیت مطلوب مورد نظرش را یافته و با خیال راحت می تواند خرید نماید.

خریدار عمده نارنگی خشک صادراتی

خریدار نارنگی خشک اصولا از طریق گشت و گذر در بازار تجاری به دنبال محصول خود می گردد منتها در این روش که سنتی بوده گذر زمان و محدودیت در دسترسی به فروشنگان دیگر ممکن است برخی مزایای مهم را از دست دهند.

در کنار روش سنتی، خرید اینترنتی به کمک خریدار عمده آمده تا بتواند دسترسی بیشتری به مراکز فروش میوه خشک داشته و با قیمت مناسب نارنگی خشک شده ی خود را خرید نماید.

در هر دو نوع خرید حضوری و آنلاین، توجه فروشنده به خریدار این محصول است تا بتواند براساس فرهنگ کشور مورد نظر و اصول علمی تجارت بین الملل صادرات موفقیت آمیزی را داشته باشد.

صادرات نارنگی خشک درجه یک برای بازار

کشورهای مناسب برای صادرات میوه ی خشک شده ی نارنگی ایرانی را می توان از روی معیارهای بیان شده تشخیص داد:

  • میزان فروش تازه میوه ی نارنگی
  • توجه مردمان کشور هدف به سلامتی و زیبایی خود
  • تا حدودی بررسی اعلام پیشگیری یا درمان توسط دولت آن کشور
  • اهمیت تغذیه در قشرهای مختلف

مواردی که ذکر شد به طبع برای بازرگانان یا تجار در وهله ی اول ممکن است قابل اجرایت نباشد؛ این مسئله خیلی جای نگرانی ندارد بلکه کافی است در طی مذاکرات، تحقیق در دفاتر بازرگانی و مطالعه ی اینترنتی اطلاعات جامع را بدست اورد.

صد البته تجربه کاری بالا بر میزان تجارت و ورود به بازارهای مورد نظر را افزایش داده و بسیاری مقاصد صادراتی و سودآوری زیادی برای کشور و تولیدکنندگان صنعت میوه خشک به همراه داشت.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما درارتباط باشید.

حسین دستواره

شماره تماس : ۰۹۱۲۷۴۰۷۰۸۹

شماره تماس : ۰۹۱۹۳۴۱۰۶۸۶

اینستاگرام : mivekhoshki.ir

۱۳۹۸/۱۰/۶ ۲۰:۲۳:۱۶