پشتیبانی مشتری : 09193410686 | مدیر فروش : 09127407089|info@imiveco.ir

فروش و خرید میوه خشک درجه اعلا ایرانی

/, میوه خشک صادراتی/فروش و خرید میوه خشک درجه اعلا ایرانی

فروش و خرید میوه خشک از سال های بسیار دور انجام می شده است و امروزه با ارائه کیفیت اعلا به صورت فله ی و بسته بندی افزایش یافته است.

خریداران میوه خشک  درجه اعلا به دنبال تضمین در خرید خود هستند و تولیدکننده ی میوه خشک گاخ با دقت در خشک کردن میوه ها با دستگاه های تمام اتوماتیک و بسته بندی های استاندارد خواسته مشتری را تا حد اعلایی پاسخ داده است. فروش میوه خشک شده  ایرانی به علت مصرف در میان وعده ها، طبخ غذا ، مهمونی ها و هدیه های مناسبتی  استقبال خوبی پیدا کرده و تقاضای خریداران را بالا برده است.

تولید و فروش میوه خشک

تولید و فروش میوه های تازه در ایران رونق خوبی دارد، به این علت که اقلیم آب و هوای که در مناطق مختلف ایران حاکم هست رشد میوه های گوناگونی را فراهم کرده است.

صادرات هر کشور برای ارزآوری و رونق تجارت در بازار می باشد و ایران هم با فرآوری صنعت کشاورزی به این امر مهم کمک شایانی می کند.

ارزش افزدوه بالای ۴۰ درصدی میوه خشک موجب شده است که تولید و فروش میوه خشک به رتبه ی خوبی دست پیدا کند. فروش میوه خشک و خصوصا صادرات آن به صورتی است که میوه خشک کیفیت مرغوب و اعلا داشته باشد و نیاز به گفتن ضمانتی آن را برای خریدار از بین برود.

خرید و فروش تضمینی میوه خشک

خرید و فروش تضمینی میوه خشک

خرید و فروش تضمینی میوه خشک ،از کیفیت درجه یک میوه تازه که از کشاورزان تهیه و طی مراحل صنعتی با دستگاه های مخصوص خشک کردن میوه ادامه پیدا میکند و در بسته بندی های عالی و بهداشتی عرضه می شود.

بحث ارگانیک بودن میوه خشک  در فروش تضمینی هم حائز اهیمت می باشد.

هنگام خرید میوه خشک برچسب طبیعی و ارگانیک روی محصول درج شده ناخودآگاه ضمانت از اعلا و مرغوب بودن را در ذهن تداعی می کند.

محصول ارگانیک، محصولی است که سازمان غذا و داروی آمریکا این گونه تعریف می کند: “محصول بدون دخالت ماده ی شیمیایی و روش مصنوعی و دست کاری ژنتیکی تولید شود.”

قیمت فروش میوه خشک عمده

قیمت در فروش عمده بستگی به مشتری که تقاضای خرید میوه خشک کرده است دارد.

مشتری مداری مهم ترین بخش از هر کسب وکاری است، اگر به خواسته ی مشتری توجه ویژه ی بشود و نیازهای او در حد توان برآورده شود فروش عمده یا جزیی با موفقیت انجام می گردد.

قیمت در زمینه ی میوه خشک بسته به انواع میوه های خشک و فراوانی و کمیاب بودن آن متغیر است.

دراوایل سال ۹۷،درختان میوه باردهی خیلی خوبی داشتند و انتظار می رفت که سالی انبوه از میوه ها خواهد بود.

با سرمازدگی و شرایط هوایی نامطلوب خسارت زیادی به محصولات کشاورزی وارد شد واین امر در قیمت گذاری روی میوه خشک هم بی تاثیر نبود. از طرفی به علت تنوع بالای میوه های خشک در بسته بندی ها، براساس سطح خرید مشتری بسته های مختلف در وزن های کم به زیاد تهیه شده است تا امکان خرید برای هر نوع سلیقه و درامدی وجود داشته باشد.

جهت خرید و فروش میوه خشک با ما در ارتباط باشید.

حسین دستواره

شماره تماس : ۰۹۱۹۳۴۱۰۶۸۶

اینستاگرام : mivekhoshki.ir

۱۳۹۸/۴/۲۰ ۱۱:۱۵:۳۷