پشتیبانی مشتری : 09193410686 | مدیر فروش : 09127407089|info@imiveco.ir

فروش عمده سیب خشک صادراتی مرغوب در طعم و تنوع مختلف

/, میوه خشک حبه تایلندی/فروش عمده سیب خشک صادراتی مرغوب در طعم و تنوع مختلف
فروش عمده سیب خشک صادراتی مرغوب در طعم و تنوع مختلف

فروش عمده سیب خشک ایرانی در بین تجار و خریداران کشورهای همسایه، منطقه و حتی اروپا شناخته شده است و از جنبه تولید بالا هم مورد توجه است.

در حوزه صادرات میوه خشک کشور به جهت اقلیم آب و هوای عالی و کشاورزی وسیع مورد استقبال قرار دارد، و در فراهم آوردن انواع مختلف میوه خشک با قیمت مناسب گزینه خرید بیشتری فراهم می آورد.

ایران در رتبه ۶ جهان به خاطر میزان تولید بالا سیب قرار دارد و این آمار نشان دهندی این است که سیب خشک شده با درجه مرغوبیت بالا در کشور تولید و به بازارهای جهان قابل عرضه است.

از دیگر گزینه های نوین در صنعت میوه خشک طعم دار کردن و تهیه در اشکال حلقه ی و حبه ی می باشد که تنوع خوبی را به بازار می دهد.

سیب خشک شده اسلایسی ارگانیک

اسلایس شده ی میوه ههای خشک از رایج ترین نوع هستند که در بازار دیده می شود و از لحاظ خرید و فروش نیز در رسته اولویت خریدار عمده میوه خشک هست.

سیب تازه که وارد پروسه ی خشک شدن قرار می گیرد بنا به درخواست مشتری به یک از دو حالت اسلایسی خشک و آماده می گردد:

  • سیب خشک آناناسی
  • سیب خشک پرتقالی

منظور از آناناسی یا پرتقالی برای اسلایس شده سیب چیست؟

در حالت آناناسی، سیب بعد از مراحل تفکیک، شستشو، ضدعفونی شدن به مرحله ی هسته گیری می رود و به مانند اناناس اسلایس شده گرد و حلقه ی بدون هسته است.

در مدل پرتقالی برای سیب خشک، در هنگام اسلایس شدن هسته گیر نشده و به صورت درسته در دستگاه اسلایس قرار می گیرد؛ از لحاظ قیمت خیلی ارزان تراز آناناسی است.

سیب خشک دارچینی شده حبه ی

سیب های خشک شده در کارگاه های تولید میوه خشک علاوه بر اسلایسی در مدل های مختلف به صورت حبه ای تهیه می شود.

یکی از راه های فروش بهتر و مورد پسند برای میوه های خشک طعم دار کردن میوه هست با این کار تنوع هم در ذائقه ایجاد می تواند شود.

یکی از متداول ترین نوع طعم دار کردن اضافه کردن ادویه های گرم مانند دارچین هست؛ عطری که دارچین مخلوط با عطر سیب ساطع می کند برای مصرف کننده خوشایند است.

از منظر علم تغذیه هم بنگریم متوجه می شویم که خاصیت درمانی عالی خصوصا برای بیماران دیابتی فراهم کرده و تب گرم که به بدن می دهد خود مزایای بی شماری دارد.

سیب خشک حبه ی یا تایلندی

میوه خشک حبه ی از نامش پیداست در سایز های کوچک حبه ی به صورت مکعبی یا اشکال ناموزون توسط دستگاه مخصوص این کار تولید می شود.

مرسوم ترین روش برای تولید میوه خشک، بهره بردن از دستگاه های خشک کن در ظرفیت های مختلف است و با درجه حرارت مورد نظر هر میوه در حالت اسلایسی یا حبه ی خشک می شود.

روش نوین دیگری هم امروزه برای خشک کردن میوه باب شده است که بیشتر در انحصار کشورهای پیشرفته قرار دارد؛ مدل فریز کردن دردمای بالای ۵۰ درجه است.

نوع حبه ی سیب خشک نیز با دو روش تولید و به بازار عرضه می گردد که مشتریان خود را دارد و قیمت بسته به نوع خشک شدن متغیر و متفاوت است.

کشور تایلند در حوزه ی میوه خشک حضوری فعال دارد، منتها در حوزه حبه ی انواع میوه های خشک تخصص و تبحر بالای داشته و اغلب به نام آجیل تایلندی عمومیت بین تاجران دارد.

بازار خرید و فروش سیب خشک اسلایسی یا حبه ای

خرید و فروش میوه ی چون سیب محبوبیت و مشهوریت خود را برای هر انسانی در هر نقطه ی از جهان دارد؛ طبیعتا برای نوع خشک شده آن نیز طرفداران بسیاری هست.

خریداران عمده در بازار برای خرید سیب خشک حالت های مختلفی را مشاهده می کنند:

  • سیب خشک اسلایسی سفید و با رنگ براق
  • سیب خشک اسلایسی ارگانیک  با رنگ تیره تر
  • سیب خشک حبه ی
  • سیب خشک طعم دار

همان طورکه می بینیم برخی تولیدکنندگان از تثبیت کننده استفاده می کنند و میوه در هر شرایطی رنگی ثابت دارد و درمقابل نوع ارگانیک و طبیعی هست که تاکید بسیاری برای این نوع است.

در حالت ارگانیک قطعا رنگی تیره تر مشاهده خواهید کرد و در معرض نور نباید قرار بگیرد و با کابین های محافظ حمل گردد.

مجموعه ی ما با بهره گیری از استاندارد های بین المللی ،CCOF ، در حوزه ی انواع اسلایسی سیب خشک و حبه ی در خدمت مشتریان خود می باشد.

مدیریت : دستواره

شماره تماس : ۰۹۱۲۷۴۰۷۰۸۹

شماره تماس : ۰۹۱۹۳۴۱۰۶۸۶

ایمیل : info@slicmive.ir

۱۳۹۹/۱/۱۲ ۱۸:۱۶:۴۴