پشتیبانی مشتری : 09193410686 | مدیر فروش : 09127407089|info@imiveco.ir

خریداران عمده کیوی خشک اعلا برای صادرات

/, میوه خشک مخلوط/خریداران عمده کیوی خشک اعلا برای صادرات
خریداران عمده کیوی خشک اعلا برای صادرات

خریداران عمده میوه خشک صادراتی اصولا سعی می کنند خرید خود را از کشوری انجام دهند که تولیدکننده ی انبوه و عمده میوه ی تازه محصولشان باشد.

کشور ما با تولید بالای بر۲۹۵ هزار تن کیوی در باغات شمالی کشور توانسته اند با فراوری اسلایس شده و چیپس این میوه با قیمت تمام شده ی پایین مشتریان خارجی زیادی را جذب کنند.

قیمت مناسب و کیفیت مرغوب طی صادرات سال های اخیر منجر شده است که کشورهای واردکننده ی محصول ما با اطمینان کامل با خرید اینترنتی خریدهای عمده داشته باشند.

کیوی خشک صادراتی مرغوب در کشور

کیوی میوه صادراتی قوی در ایران می باشد که با تولید انبوه و مرغوب در بین بزرگترین کشورهای دنیا در رتبه ی چهارم قرار دارد.

شهرهای تولید کننده این میوه مربوط به خطه ی شمالی کشور است که بنام ترین این شهرها آستارا، تالش، مازندران، گلستان، تنکابن  می باشد.

به جهت تولید طولانی مدت این میوه باغداران با رعایت اصول کشت و پرورش کیوی به صورت ارگانیک توانسته اند بازار خیلی عالی برای کشورهای حاشیه خزری و کشورهای حوزه خلیج فارس و حتی روسیه با میزان حجم بالای صادرات به خود اختصاص دهند.

تولیدکنندگان میوه خشک با خشک کردن اسلایس و حبه ی کیوی با ارائه محصولی با کیفیت مرغوب حضور گسترده ی در بازار دارند.

مشتری کیوی خشک مرغوب جهت صادرات

مشتری عمده این میوه ی خشک شده برای صادرات اصولا کشورهای روسیه، ترکیه، ارمنستان، جمهوری آذربایجان، گرجستان و همچنین کشورهای عربی چون امارت، دبی، قطر، عمان، کویت و روسیه می باشند.

مشتری فله در بازار داخل نیز کارخانه های مواد غذایی برای طمع دار کردن محصول خود هستند اما بیشترین بخش را صنایع دارویی در بر می گیرد.

مشتریان میوه خشک مخلوط در کشورهای آسیای و اروپایی طرفداران زیادی دارد و اصولا سعی می شود این میوه خشک شده را با میوه های دیگر مخلوط کرده و در بسته بندی ها شکیل برای صادرات عرضه گردد.

مشتریان جزیی هم برای میان وعده های مغذی خود چه برای درمان و تقویت جسم؛ چه برای زیبایی و سلامت پوست و مو خریداران مناسبی هستند.

قیمت عمده  کیوی خشک در بازار

قیمت عمده خصوصا برای میوه کیوی در کشور به خاطر کشت وسیع و گسترده ی که وجود دارد به نسبت بقیه ی کشورهای حاشیه پایین است.

کیوی خشک شده مرغوب برای صنایع تبدیلی و کشاورزی بازار مناسبی را فراهم می کند، چون با خرید کیوه تازه از باغداران شمالی با درجه کیفیت عالی میتوانند اسلایس و چیپس کیوی اعلا برای مشتریان خارج و داخل فرآوری کنند.

اما قیمت مسیله ی هست که به موجب نوسانات ارز و دلار و تحریم ها از سال ۹۷ دستخوش تغییرات شده است؛ این امر موجب میگردد فروشندگان و خریداران میوه خشک صادراتی قیمت های خود را به روز نمانید.

خرید اینترنتی کیوی خشک اعلا

خرید اینترنتی میوه خشک با افزایش فناوری در دنیای وب ای امکان را فراهم می کند تا مشتری با صرف زمان کمتر به صورت ویژه باصرفه جویی در رفت و آمد حضوری حق انتخاب بیشتری داشته باشد.

امروزه، خرید عمده و فله هم با استقبال خوبی از طریق آنلاین انجام می گردد و این نشان می دهد که با اطمینان از محصول مرغوب و تضمین شده از طرف فروشنده، خریدار اینترنتی با خیالی آسوده اقدام به خرید می کند.

خرید جزیی برای کیوی خشک شده با یافتن بازار هدف و تامین نیاز مشتری قطعا سوددهی خوبی برای هر دو طرف خواهد داشت.

مجموعه ی ما با اطمینان از کیفیت درجه یک و قیمت مناسب با خرید تضمینی راهی آسان برای خریداران خود قرار داده است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.

حسین دستواره

شماره تماس : ۰۹۱۲۷۴۰۷۰۸۹

شماره تماس : ۰۹۱۹۳۴۱۰۶۸۶

اینستاگرام : mivekhoshki.ir

۱۳۹۸/۸/۱۱ ۱۹:۱۹:۰۱