پشتیبانی مشتری : 09193410686 | مدیر فروش : 09127407089|info@imiveco.ir

بازار فروش عمده میوه خشک بسته بندی صادراتی و درجه یک

//بازار فروش عمده میوه خشک بسته بندی صادراتی و درجه یک
بازار فروش عمده میوه خشک بسته بندی صادراتی و درجه یک

خشکبار که میوه ی خشک شده جز این خانواده به حساب می آید، از نظر رده بندی هرم غذایی در دسته گوشت و جانشین های آن جا گرفته است.

میوه خشک در دسته کسب و کاری است که همیشه مشتری دارد و ریسک زیادی لارم نیست، کافی است برند خود را با کیفیت مرغوب و بسته بندی عالی در بازار جا بیندازید.

بازار میوه خشک بسته به تحقیق در بازارهای هدف و کشورهای منطقه رونق خود را خواهد داشت.

اهمیت صادرات این محصول به قدری بالاست که کشورهای تولید کننده بزرگ جهان  توجه ویژه ی به تجارت میوه خشک دارند زیرا درامد و ارزآوری زیادی به همراه دارد.

بازار فروش میوه خشک بسته بندی درجه یک

به جهت گسترش جمعیت جهان و اهمیت مصرف مواد غذایی مناسب ، ارگانیک با ارزش غذایی بالا توسط سازمان جهانی غذا و دارو و صاحبان کشورها، بازار فروش خشکبار سهم خوبی دریافت کرده است.

 میوه خشک جز محصولات لوکس صادراتی خشکباربوده و خریداران مخصوص خود را دارد.

این محصول درجه بندی های مختلف از نظر درشتی ، اسلایس ، حبه ی تا تنوع میوه در داخل بسته دارا می باشد.

مزایای درجه بندی این امکان را فراهم می کند تا محصول به خریدار متفاوت و تجار مختلف با قیمت های متغیر و مناسب عرضه شود. مجموعه ی ما را جهت خرید و فروش این محصول می توانید انتخاب نمائید و بهترین  درجه محصول را با ما تجربه نمائید.

بازار هدف میوه خشک بسته بندی صادراتی

میوه خشک تولیده شده علاوه بر بازار داخل جای کار بس زیاد برای بازارهای خارجی دارد،خصوصا این که شناسایی لازم و درست در کشورهای مقصد به خوبی انجام شده باشد.

این محصول بیشتر به صورت فله ی برای صادرات عرضه می شود در حالی که نوع بسته بندی آن سود و درامدزایی بالای برای اقتصاد و ایجاد شغل های بیشتر کشور ما دارد.

البته صادرات فله ی هم گزینه های مناسب زیر را دارد.

  • شناخته شدن محصولات ایرانی برای مشتریان خارجی
  • ایجاد شغل در واحد تولید کارخانه ی میوه های خشک

اما ، نوع بسته بندی و درج برند ایرانی روی بسته بندی ها تاثیر بسیار زیادی برای جایگاه پیدا کردن در بازارهای جهان دارد.

از طرفی هم واحد اضافی برای تولید بسته بندی ها و شغل های مستقیم و غیرمستقیم ایجاد می شود، این یعنی ارزاوری و سود دهی چندین برابر! بدین گونه است که با ارائه بسته بندی  لوکس، خاص، کاربردی خشکبار در کشورهای اروپایی و آسیایی و حتی امریکای بهتر می شود ورود داشت.

خرید تضمینی میوه خشک درجه یک برای خریداران عمده

خرید تضمینی برای هر کالای نشان دهنده ی این می باشد که محصولات با دقت بالا، ظرافت خاص،  کیفیت درجه یک و مرغوب تهیه می شود.

محصولات میوه خشک جز کالای لوکس و لاکچری است، مشتریان ویژه ی دارد و این امر موجب می شود  در خرید حساسیت و انتخاب دقیق تری داشته باشند؛ اینجاست که خرید تضمینی اطمینان خاطر در مذاکره، خرید و فروش بین طرفین معامله را ایجاد می کند.

در حوزه صادرات و واردات داشتن دانش بازاریابی ، امور گمرکی کشورها، آگاهی از قوانین و قراردادهای بین المللی بازرگانی، مطالعه در مورد کشورهای هدف درموفقیت تجارت تاثیر دو صد چندان دارد.

همه ی موارد و نکاتی که در بالا ذکر شد تایید کننده ی این است که خریداران عمده در کنار خرید خوب دنبال ارتباط های موثر بهتری هستند تا معامله های بعدی همچنان پایدار بماند.

اکنون مجموعه ما به پشتوانه محصولات اعلا در خرید تضمینی خود توانسته است رضایت خریداران برای خرید های متوالی جلب نماید.

جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید.

حسین دستواره

شماره تماس : ۰۹۱۲۷۴۰۷۰۸۹

شماره تماس : ۰۹۱۹۳۴۱۰۶۸۶

اینستاگرام : mivekhoshki.ir

۱۳۹۸/۶/۹ ۱۴:۳۱:۱۱