پشتیبانی مشتری : 09193410686 | مدیر فروش : 09127407089|info@imiveco.ir

صادرات اسلایس شده قارچ خشک درجه یک به صورت فله

/, میوه خشک صادراتی/صادرات اسلایس شده قارچ خشک درجه یک به صورت فله
صادرات اسلایس شده قارچ خشک درجه یک به صورت فله

صادرات اسلایس شده قارچ از نوع خشک شده به روش هیدراته در بسته های چند کیلویی و فله ی بین بازارهای عربی و اروپایی دری دیگر را برای ارزآوری کشور دارد.
قارچ دکمه ی سفید با تولیدی بالغ برا ۸۰ درصد از حجم گلخانه های کشور درخصوص ارقام مختلف قارچ توانسته بازار صادراتی مطمینی را فراهم نماید.
خریدارعمده بیشتر درصدد یافتن نوعی از محصول صادراتی هاست که ابتدا توان تولید بالا داشته، دوما قیمت نهایی کالای خریداری شده بهترین و ارزان ترین حالت خود را داشته باشد.
حوزه صادرات قارچ خشک شده به جهت ظرفیت و  پتانسیل بالای ایران در تولید این کالا؛ و نیاز کشورهای همسایه، روسیه و اروپایی ها این را می رساند که با برنامه ریزی مناسب می توان حضوری پررنگ داشت.

قارچ خشک درجه یک

قارچ خشک درجه یک

قارچ خشک شده به دلیل اهمیت بالای خود قارچ تازه از نظر ارزش غذایی مورد توجه در تغذیه روزانه افراد قرار گرفته است.
قارچ این سبزی پر مصرف با خاصیت فیبر، اسیدآمینه، پروتئین، ویتامین D و بسیاری املاح معدنی موجب گردیده است تا توسط پزشکان و متخصصان تغذیه در سبد خانوارها جای بگیرد.
نکته جالب توجه این که وجود حرارت دیدن قارچ های خشک دردستگاه های خشک کن ویتامین های تیامین و بیوتین خود را حفظ می نمایند.
مرغوبیت کیفیت قارچ های خشک را می توان از تولیدات انبوه و گلخانه ی این سبزی با رعایت استاندارد های تعیین شده بررسی کرد.
ایران در تولید این محصول در حجم بالای روزانه ۴۰۰تن در کارگاه های تولیدی توانسته در بین کشورهای مطرح چون چین، امریکا، فرانسه، هلند و لهستان در رتبه ۷ جهان قرار بگیرد.

خرید عمده اسلایس قارچ خشک اعلا

خرید عمده اسلایس قارچ خشک اعلا

خرید عمده قارچ اسلایس شده به صورت هیدراته در کنار تازه خوری این سبزی جهت صادرات و حتی بازار داخل رونق خود را یافته است.
با بررسی های سرانه مصرف در جوامع مختلف نشان دهنده این است که میزان مصرف روزانه جهان ۲ کیلو گرم بوده است که بنا به فرهنگ ذائقه ی مناطق مختلف بین ۲تا۴ کیلوگرم متغیر است.
اسلایس شده قارچ های خوراکی برای صنعت های کنسرو سازی، بسته بندی های آماده برای رستوران دارها، غذاهای خانگی و حتی مراکز زیبایی به صورت خرید عمده انجام می گیرد.
خریداران عمده با تضمین از کیفیت و مجوزات بهداشتی بازارهای مناسبی برای این محصول پرطرفدار در دنیا فراهم می کنند تا هر سه طرف معامله یعنی تولیدکننده، مشتری و خود تاجر سود عالی داشته باشند.

قیمت فله قارچ خشک جهت صادرات

قیمت فله قارچ خشک جهت صادرات

قیمت فله ی و عمده قارچ خشک به عواملی چون تولید بالای قارچ، کارگاه های صنعتی با ظرفیت بالا، حملو نقل آسان و مهمتر ماندگاری محصول در درازمدت تاثیر گذار هستند.
قارچ های تولیدی در جهان انواع بسیاری دارند مهمترین نوع که در سرتاسر دنیا محبوبیت بالای دارد قارچ خوراکی دکمه ای سفید می باشد.
قارچ های شاه صدف و صدفی هم مقبولیت خوبی دارند منتها نوع دکمه ی با قیمت مناسب تر و مصرف بالاتر در صدر پر فروش ترین ها با قیمت ارزان تر هست.
قیمت عمده ابتدا به نوع محصول اسلایس شده با درجه کیفی مرغوب سپس درخواست مشتری از کشور مقصد می تواند باشد که قیمت دهی را متغیر می کند.

بازار صادرات قارچ خشک مرغوب

بازار صادرات قارچ خشک مرغوب

بازار صادرات عالی قارچ خشک را چگونه می توان بررسی و تحلیل کرد؟ ابتدایی ترین مسیله که موجب استقبال صادرکنندگان این محصول می گردد؛ ماندگاری بالا و فاسد نشدن این کالا تا رسیدن به مقصد و همچنین فاصله پخش کردن در کشور مقصد برای تاجران می باشد.
مورد مهمتر بررسی میزان مصرف و واردات کشورهای مربوطه است؛ کشورهای چون امارات، کویت، عراق به ترتیب ۶هزار ،۳هزار تن و ۳هزارتن گزارش شده است.
بحرین با دو هزار تن در رده بازار هدف قرار دارد و با تحلیل کشورهای همسایه دیگر بهتر می توان براورد داشت چرا که میزان تولید کشور ما در قارچ بسیار بالا بوده و ظرفیت صادرات به این کشورها را دارد.
نکات کلیدی و توجه به اعداد و ارقام و آمارهای کشورهای هدف توان صادراتی برای هر میوه خشک با نحوه ی عرضه گوناگون هر میوه خشک بهترین گزینه فروش و سودآوری است.

مدیریت : دستواره

۱۳۹۹/۴/۱۳ ۲۰:۰۸:۲۱