پشتیبانی مشتری : 09193410686 | مدیر فروش : 09127407089|info@imiveco.ir

صادرات مرغوبترین آلو خشک شده برای کشورهای همسایه

//صادرات مرغوبترین آلو خشک شده برای کشورهای همسایه
صادرات مرغوبترین آلو خشک شده برای کشورهای همسایه

صادرات آلو خشک شده همانند دیگر میوه های خشک مورد استقبال کشورهای همسایه بوده است و میزان قابل توجهی خرید صورت می گیرد.
آلو میوه ای تک هسته ای بوده که انواع مختلفی دارد ، این میوه از خانواده زردآلو و هلو بوده و دارای مزه ترش و شیرین است.
میوه آلو تنوع بالایی دارد و آلو به رنگ های سبز و زرد و قرمز و ارغوانی هستند وبیش از صدها گونه از نظر رنگ و شکل و اندازه و تنوع در سراسر دنیا وجود دارند.
انواع مختلف آلو وجود دارد که می توان از آنها  آلو سیاه ، آلو زرد ، آلوچه ، آلو بخارا ، آلو قطره طلا ، آلو قیصی ، آلو مویزی ، آلو کوهی ، آلو برقانی  را نام برد که با توجه به شرایط آب و هوایی آن منطقه و نوع نگهداری درخت آلو ،دارای رنگ و طعم های متنوعی می باشد اما در بین تمام انواع آلوها ، آلوی زرد یا قطره طلا دارای ارزش دارویی بیشتری است.
مجموعه ما از نوع مرغوب و با کیفیت آلو برای صادرات آلو خشک استفاده می کند و همکاران ما در واحد خرید از محصولات با کیفیت و دستچین شده باغات ایران برای صادرات به کشورهای دیگر استفاده می کنند.

لیست قیمت آلو خشک شده مرغوب ایرانی

لیست قیمت آلو خشک شده مرغوب ایرانی

لیست قیمت آلو خشک شده مرغوب ایرانی با کیفیت در سایت ما در اختیار مشتریان قرار گرفته است و خریداران در تمام نقاط ایران می توانند تنها با یک تماس تلفنی از مجموعه ما با خرید تضمینی آلو خشک شده ما همراه باشند.
قیمت آلو خشک به چند مورد بستگی دارد که یکی از مهمترین عوامل کیفیت آن است.قیمت آلو خشک شده تنوع بالایی دارند و تمامی اقشار جامعه با توجه به هزینه مالی که دارند،می توانند این محصول را داشته باشند.
خشک شده میوه در بازار به دو دسته فله و بسته بندی تقسیم می شوند و قیمت آن بر اساس نوع و کیفیت آن تعیین می شود.
نکاتی وجود دارد که در قیمت آلو بخارا تاثیرگذار است، ازجمله این موارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نوع آلوی خشک شده
  • نوع بسته بندی آلو خشک شده
  • هزینه تولید
  • میزان صادرات آلو خشک شده

فروش آلو خشک شده اعلا به کشورهای همسایه

فروش آلو خشک شده اعلا به کشورهای همسایه

فروش آلو خشک شده اعلا به کشورهای همسایه از جمله کشورهای عربی یکی از گزینه های ارز آور برای کشورمان می باشد که شرکت ما توانسته است با حفظ پروتکل های بهداشتی میوه خشک شده را سورت و دسته بندی نموده ودر بسته بندی های مختلف در ابعاد کوچک و بزرگ و با حفظ رعایت استانداردهای لازم بازار رقابتی ایجاد نماید.
خرید عمده از طریق سایت های عمده فروشی آنلاین برای مشتریان خارجی و بازرگانان راه ساده و گسترده ای را  پیش روی آنها گذاشته است.
می توان از طریق ضمانت محصول و اعتماد سازی برای خریداران به خصوص مشتریان عربی و تاجران راه را برای صادرات این محصول گسترده تر نماییم که شرکت ما توانسته است در این زمینه پیشرو باشد.

شرایط صادرات آلو خشک شده درجه یک ایرانی

شرایط صادرات آلو خشک شده درجه یک ایرانی

شرایط صادرات خشک شده آلو درجه یک ایرانی با حجم بالایی این میوه خشک شده از جمله برای کشورهای عربی، متعدد و گوناگون است.
قبل از اینکه محصول وارد روند صادرات شود باید تمام شرایط و قوانین گمرک را مورد ارزیابی قرار داد تا محصولی با کیفیت مورد نظر مشتری تامین گردد.
آلو خشک صادراتی به کشورهای اروپایی باید اعلا و با کیفیت باشد.اما کشورهای دیگر مثل هندوستان و پاکستان که در آن کشورها وضعیت اقتصادی مردم در سطح پایین تری می باشد آلو خشک شده را با قیمت پایین تری درخواست دارند.
همین طور بازار کشورهای مختلف، بسته بندی متفاوتی را می طلبد. و از این رو آگاهی از بازار کشور هدف قبل از صادرات آلو خشک شده به آن کشور از ملزومات اساسی در حوزه صادرات می باشد.

مدیریت فروش : اسکندری

ایمیل تجاری: info@slicmive.ir

۱۳۹۹/۹/۱۱ ۱۷:۴۳:۴۸