پشتیبانی مشتری : 09193410686 | مدیر فروش : 09127407089|info@imiveco.ir

قیمت وارداتی میوه خشک حبه ای و استوایی تایلندی

/, میوه خشک مخلوط/قیمت وارداتی میوه خشک حبه ای و استوایی تایلندی

واردات برخی میوه خشک همچون صادرات میوه های خشک تولیدی داخل، در کشور ما کم نیست؛ و این حجم تجارت نشان ازآن دارد که توسعه اقتصادی در این صنعت رو به رشد است.

ایران در تولید همه ی میوه ها توانا نیست و قطعا نیازمند خرید به صورت تازه یا خشک شده ی آن است؛ تایلند نیز جز کشورهای است که ما خرید میوه بالای داریم.

میوه خشک حبه ای از نوع میوه های مختلف استوایی بهتر است از تایلند باشد چرا که قیمت خرید این محصول از تولید توسط تولیدکنندگان داخلی خیلی مناسب تر است.

میوه خشک حبه ای در انواع مختلف

میوه های خشک در مدل های مختلف اسلایسی، رشته ای  ،حبه ای و برگه میوه توسط تولیدکنندگان میوه خشک تهیه و به بازار عرضه می شود.

میوه ی خشک شده که به صورت حبه قند و اکثریت با اشکال منظم مربعی با دستگاه های مخصوص خود تولید می شوند جذابیت خاصی به فروش میوه خشک داده است.

اغلب میوه های مختلف را می تواند حبه ای به بازار عرضه کرد؛ منتها کشور تایلند در تولید میوه های استوای بنا به اقلیم آب و هوای مساعد توانسته است به حالت حبه ای پیش رو باشد.

میوه های چون آناناس رنگی، زنجبیل، انبه، پوملو، خانواده بری ها با ترکیب رنگ و طعم های مختلف در بسته بندی میوه خشک مخلوط بازار رقابتی ایجاد کند.

خرید عمده میوه خشک حبه ای

خرید میوه خشک حبه ای از واردکنندگان و پخش کنندگان این محصول صورت می گیرد؛ چرا که این میوه وارداتی است و حد خرید خاصی برایش تعیین شده است.

جهت خرید عمده این کالای وارداتی مقدار چند صد کیلو قابل قبول است و برای خرید تناژهای بالا نیازمند خریدهای پارت بندی شده است.

خریدار عمده اغلب در بازار داخل فروشگاه ها و آجیل فروشی هستند؛ این نوع حبه ای کنار مورد های اسلایسی و رشته ای میوه های خشک دیگر پرفروش ترین هستند.

خریدار نهایی که مصرف کننده می باشد با رغبت بیشتری این نوع میوه را خریداری می کند، شاید مهمترین علت آن تنوع رنگ و طعم یا شکل ظاهری زیبا یا حالت نرمی و ژله ای این میوه باشد.

قیمت میوه خشک حبه ای فله

قیمت میوه خشک حبه ای شده به نسبت اسلایس و رشته ای میوه ها به مراتب متقاوت و کمی بالاتر است.

حال در نظر بگیریم که میزان تولید حبه ای از محصولات ایرانی کمتر از میوه های استوایی است، میوه های استوایی نیز وارداتی هستند.

معقوله قیمت برای محصولات وارداتی خود دارای مولفه های مختلفی است:

  • کشور تولیدکننده محصول
  • کیفیت و نوع میوه خشک
  • مخلوط یا مجزا بودن میوه
  • امور گمرکی و هزینه های آن
  • روابط تجاری کشور ما با کشور مبدا
  • نرخ دلار و واحد پولی کشور مبدا

همه ای این موارد موجب می شود قیمت نوسانی باشد منتها در خصوص میوه خشک حبه ای از کشورتایلند باید گفت قیمت به صرفه تر از تولید در داخل برای تولیدکنندگان میوه های استوایی خواهد شد.

فروش میوه خشک حبه ای تایلندی

فروش میوه خشک در کشور ایران، تایلند و ترکیه  خصوصا برای بازارهای صادراتی بسیار خوب است و شناخته شده در بین تجار هست.

هر کشوری در یک سری موارد تبحر و قدرت تولید بهتر را دارد، تایلند نیز در حوزه ی میوه خشک حبه ی بازار پر رونقی را فراهم کرده است.

وجود میوه های استوایی با رنگ بندی های زیبا و گوناگون و بهره گیری از دستگاه های حبه ای زن موجب گردیده است تا ظرافت بهتری ایجاد کرده و محصولات مرغوبی ارائه کند.

با تمام این تفاسیر کشور ما نیز واردکننده بزرگ برای این محصول است و می توان با ارتباط مستقیم به عرضه کننده و پخش کننده اصلی خرید با قیمت مناسب و تنوع لازم را داشت.

جهت خرید میوه خشک حبه ای می توانید با ما درارتباط باشید.

مدیریت : دستواره

شماره تماس : ۰۹۱۲۷۴۰۷۰۸۹

شماره تماس : ۰۹۱۹۳۴۱۰۶۸۶

اینستاگرام: mivekhoshki.ir

۱۳۹۸/۱۱/۱۹ ۲۰:۴۲:۵۸